Tel : +90 442 233 33 89 |

1. Afrika Helal İş Forumu

1. Afrika Helal İş Forumu
18 Kasım 2015

Sayın Üyemiz

TOBB den gelen yazıda;

1. Afrika Helal İş Forum’un 17-19 Kasım 2015 tarihlerinde Dakar’da Senegal Cumhurbaşkanı Sayın Macku Sall ve İslam Birliği Teşkilatı (İİT) Genel Sekreteri Sayın Iyad Ameen Madani himayesinde gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Söz konusu Forum’un 24-28 Aralık 2014 tarihlerinde, İstanbul’da gerçekleştirilen İSEDAK (İslam İşbirliği Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi) 30. toplantısında alınan tavsiye kararına atıfla yapıldığı, etkinliğin Senegal makamları, İİT bünyesinde İslam Tİcari Kalkınma Merkezi (ICDT), Körfez İşbirliği Konseyi Odaları Federasyonu (FGCCC) ve IIT Uluslararası İş Merkezi ortaklığında düzenleneceği belirtilmektedir. Ayrıca, forumun Batı Afrika bölgesinde gerçekleştirilecek en büyük Helal etkinliği olduğu ve ilgili özel ve kamu kuruluşlarının Foruma katılım sağlamalarından memnuniyet duyulacağı ifade edilmektedir.

Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Tunus, Bahreyn, Fas, Singapur, ve Türkiye’nin helal ürünler sektöründe; Senegal, Burkina, Faso, Fildişi Sahilleri, Mali ve Nijer’in ise Helal Turizm sektöründe tecrübelerini paylaşacağı Forum bünyesinde , olası işbirliği ve bilgi değişiminin de sağlanabileceği, ayrıca Forum kapsamında ”Business to Business (B2B)” görüşmelerinin gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Söz konusu Forum’a ilişkin davet mektubuna ve taslak gündemine TOBB websayfası (www.tobb.org.tr)  ”Hizmetler” başlığı altındaki ”Uluslararası İş İmkanları/Yurt Dışı Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text