Tel : +90 442 233 33 89 |

2. OSB Müteşebbis Heyeti Toplandı

2. OSB Müteşebbis Heyeti Toplandı
20 Temmuz 2016

Erzurum’da kurulma çalışmaları devam eden 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyeti, Vali Seyfettin Azizoğlu’nun başkanlığında toplandı.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen müteşebbis heyet toplantısına, Vali Azizoğlu’nun yanı sıra, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı ve Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Saim Özakalın, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu ile heyette temsil hakkı bulunan Erzurum Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB), Erzurum Büyükşehir Belediyesi, ETSO ve Yakutiye Belediyesi temsilcileri ile Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü H. İbrahim Buğdaycı ve 2. OSB Bölge Müdürü Fırat Karakaya katıldı. 2. OSB Bölge Müdürü Fırat Karakaya’nın heyet üyelerini bilgilendirme sunumu ile başlayan toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda konuşan Vali Seyfettin Azizoğlu, 2. OSB’nin bir an önce yatırımcının hizmetine sunulması için çaba gösterdiklerini belirterek, bölgedeki inşaat ve enerji altyapısı çalışmalarının yakından takip edildiğini ve herhangi bir aksamaya mahal verilmemesine özen gösterildiğini vurguladı.

Toplantıda daha sonra yeni dönemin yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerinin seçimi yapıldı. Yapılan oylama sonucunda, Vali Seyfettin Azizoğlu başkanlığında oluşturulan 2. OSB’nin yeni yönetim kurulunda ayrıca, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, Vali Yardımcısı M. Levent Kepçeli ve Yakutiye Belediyesi Meclis Üyesi Hikmet Budak yer aldı. Denetim Kurulu üyeliklerine ise; Abdulsettar Demir ve Ömer Ebren getirildi.

            Toplantıda ayrıca, büyüklükleri 4 bin ile 7 bin metrekare arasında değişen 38 adet sanayi parseli için 60 gün süreyle ön talep toplanması amacıyla ilan verilmesi kararlaştırıldı. Yatırım yapmak isteyen kişi veya firmalar, talep formunu, ‘Hükümet Konağı (Eski Valilik Binası) Kat:5’ te bulunan 2. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nden temin ederek başvuruda bulunabilecek.

Öte yandan, 2. OSB’de daha büyük yatırım alanlarına sahip olacak şekilde planlanan 166 hektar (1.660.000 metrekare) alana sahip 2. Etap’ta projelendirme çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text