Tel : +90 442 233 33 89 |

2. OSB PROJELERİNE 13 MİLYONLUK CMDP DESTEĞİ

2. OSB PROJELERİNE 13 MİLYONLUK CMDP DESTEĞİ
21 Ocak 2019

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), 2. Organize Sanayi Bölgesi (2. OSB) Bölge Müdürlüğü tarafından hayata geçirilecek olan iki önemli projeye toplam 13 milyon lira tutarında destek sağlayacak.

2011 yılından bu yana, kamu kurumlarının büyük bütçeli yatırımlarını desteklemek amacıyla uygulanan Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı (CMDP) kapsamında desteklenecek iki projeyle ilgili sözleşmeler, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı ve 2. OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Saim Özakalın ile KUDAKA Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Demirdöğen arasında ETSO’da imzalandı.

2.OSB Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve 8 buçuk milyon bedelli ‘Tekstilkent Projesi’ ile 4 buçuk milyon lira proje bedelli ‘2. OSB Doğalgaz ve Su Altyapı Projesi’ için toplam 13 milyon lira destek sağlanacağını ifade eden KUDAKA Genel Sekreteri Prof. Dr. Demirdöğen, her iki projenin Erzurum’a ve yatırımcılara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Prof. Dr. Osman Demirdöğen’le birlikte projeleri imzalayan 2. OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Saim Özakalın ise, ‘Tekstilkent Projesi ile her biri 3 bin metrekare olan 5 adet fabrika binası yaptırılıp yatırımcılara tahsis edileceğini belirterek, söz konusu projenin Erzurum’un üretim ve istihdamına önemli katkılar sağlamasını ümit ettiklerini söyledi. 2. OSB Doğalgaz ve Su Altyapı Projesi’ ile de bölgede 4,5 kilometre uzunluğunda doğalgaz hattı döşeneceğini ve ısınma probleminin bu proje ile çözüme kavuşturulacağını kaydeden Özakalın ayrıca, yine proje kapsamında 6 adet su kuyusu açılarak firmaların ucuz su kullanmalarının temin edileceğini dile getirdi. 2. OSB’nin her yönüyle yatırımcıların ihtiyacına cevap verecek düzeye gelmesi için aralıksız çalıştıklarının altını çizen Özakalın, bu anlamda KUDAKA’ya da desteğinden dolayı teşekkür etti.

 

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text