Tel : +90 442 233 33 89 |

2. OSB YÖNETİMİ TOPLANDI

2. OSB YÖNETİMİ TOPLANDI
13 Kasım 2018

Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, Vali Okay Memiş başkanlığında toplandı.

Valilikte düzenlenen toplantıya; Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı ve 2. OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Saim Özakalın, 2. OSB Müdürü Fırat Karakaya, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hacı İbrahim Buğdaycı ve Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’ndan ilgili müdürler katıldı.

2.OSB Müdürü Fırat Karakaya, Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulduğu günden bugüne kadar olan gelişimi, Bölge’nin altyapısı, ihtiyaç ve sorunları hakkında Vali Memiş’e bilgi verdi

Vali Memiş, brifing sunumunun ardından yaptığı konuşmada, 2. Organize sanayi bölgesinin tamamlanmasıyla birlikte şehrin ekonomisine ve istihdamına önemli katkı sağlayacağını belirtti. Vali Okay Memiş konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Burada yapacağımız iş sayesinde insanımızın evine helal yönden ekmek götürebilmesini sağlayacağız. Aynı zamanda bölgenin tamamlanmasıyla şehrin istihdamı ve refah seviyesinde gözle görülür bir artış olacak, buda toplumun asayişini, maneviyatını, huzurunu, aile saadetini de olumlu yönde etkileyecektir”

ÖZAKALIN; “AYNI TEMPOYLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDEĞİZ”

2. OSB’deki çalışmaların geldiği aşamayla ilgili görüşlerini dile getiren ETSO Meclis Başkanı ve 2. OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Saim Özakalın ise, bugüne kadar 2. OSB’ye mesai harcayan herkese teşekkür etti. Özakalın, “Öncelikle, geçmiş yıllarda şehrimizde görev yapan ve 2. OSB’nin belli bir aşamaya gelmesinde çaba gösteren değerli valilerimize, hemşehrilerimiz ve müteşebbislerimiz adına teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de, bir süre önce ilimize atanan Sayın Valimiz Okay Memiş’le birlikte aynı tempoda çalışmaya devam edeceğiz. Umut ediyoruz ki bu gayretlerimizle, son dönemdeki ekonomik şartlara rağmen büyük bir özveri ve fedakarlık göstererek Erzurum’a yatırım yapan girişimcilerimizle birlikte, 2. OSB’nin yerel ve ulusal çaptaki diğer yatırımcılar için cazibe merkezi olmasına öncülük edeceğiz” diye konuştu.

Özakalın ayrıca, önümüzdeki günlerde bölgedeki müteşebbislerle bir araya gelip durum değerlendirmesi yapacaklarını sözlerine ekledi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text