Tel : +90 442 233 33 89 |

2. OSB’de İlk Tahsis Sözleşmeleri İmzalandı

2. OSB’de İlk Tahsis Sözleşmeleri İmzalandı
10 Mart 2017

Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde, kura çekimi ile arsa yerleri belirlenen ve işlemlerini tamamlayan firmalarla arsa tahsis sözleşmeleri imzalanmaya başlandı.

Erzurum Valiliği toplantı salonunda düzenlenen imza törenine, 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Seyfettin Azizoğlu, Başkan Vekili ve Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın, 2. OSB Bölge Müdürü Fırat Karakaya ve arsa tahsisi yapılan firmaların yetkilileri katıldı. İmza töreninde konuşan Vali Seyfettin Azizoğlu yatırımcılara verilen desteğin artarak devam edeceğini belirterek, gerek yapım aşamasında, gerekse üretim aşamasında, yatırımcılara her türlü yardımın verileceğini ifade etti. Erzurum’un bölgenin lider kenti olduğunu vurgulayan Vali Azizoğlu, cazibe merkezleri programının da etkisi ile ilerleyen zamanlarda Erzurum’un adının sanayi ile birlikte anılmaya başlayacağını ve şehrin sanayi alanında da adından söz ettireceğini vurguladı.

“ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Yatırımcıların artık ruhsat alıp Erzurum’un yeni organize sanayi bölgesine ilk kazmayı vuracağını kaydeden ETSO Meclis Başkanı ve 2. OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Saim Özakalın ise; “Öncelikle bu ilk tahsis sözleşmelerine atılan imzaların şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Ümit ediyoruz ki bu yılın sonunda yeni yatırımların bacaları tütmeye başlayacak. Erzurum’da yatırım yapan, istihdam oluşturan tüm yatırımcılarımıza minnettarız. İnşallah bu imzalarla birlikte ilimizin adına yakışır sanayi hamlesini başlatma yolunda önemli mesafe kat etmiş olacağız. Yatırım yapmak isteyen tüm firmaları Erzurum’a davet ediyoruz. Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası olarak şehrimizde yatırım yapmayı planlayan firmalara her türlü danışmanlığı ve desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

Törende,  şehrin geleceğine inanıp, güvenerek Erzurum’a yatırım yaptıklarını söyleyen firma sahipleri de, başta Vali Seyfettin Azizoğlu ve Başkan Vekili Saim Özakalın olmak üzere emeği geçen herkese destek ve katkılardan dolayı teşekkür ettiler. Konuşmaların ardından 2. OSB Yönetimi ve firma sahipleri arasında arsa tahsis sözleşmeleri imzalandı.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text