Tel : +90 442 233 33 89 |

Tureks Uluslararası Fuarcılık

Tureks Uluslararası Fuarcılık
15 Kasım 2019

Tarafımıza Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından gönderilen yazı içeriği aşağıdadır.

Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak 13-16 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ADVENTURE TURKEY – 2. Macera Turizmi ve Sporları Fuarı’nı organize ediyoruz.
Geçen yıl ilk kez organize ettiğimiz macera turizmi ve doğa sporları sektörünün network ihtiyacına cevap veren fuarımız, 137 katılımcı ve yaklaşık 14.000 ziyaretçi ağırlayarak, çok sayıda ticari iş birliğine ev sahipliği yaparak başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır.
Fuar çalışmalarımız kapsamında ilgili bakanlıkları sektör paydaşları; hizmet/ürün sunanlar ve alıcıları, devlet kurumları, üniversiteleri, TÜRSAB, seyahat acenteleri, STK’lar ve yerel yönetimlerin bir araya gelmesi için gerekli adımları atmış bulunuyoruz. Ayrıca yurt dışı kurum-kuruluş, firma, dernek, acente ve tur operatörleri ile bağlantı çalışmalarımız devam etmektedir.

Sektörün ilk ve tek ihtisas fuarı olan ve Türk Hava Yolları’nın Resmi Hava Yolları Sponsorluğunu üstlenmiş olduğu Adventure Turkey Fuarımızın bilinirliğini arttırmak ve sektöre katkı sağlayan bir işbirliği platformuna dönüşmesini sağlamak amacıyla ticaret odası olarak sizlerle de işbirliği içerisinde olmak isteriz. Olası işbirliği konularımız:
-Üyelerinize yönelik fuar içeriklerinin duyuruları kapsamında (mail, telefon, faks, mesaj..vb) destekleriniz -Sosyal medya, dergi, web sayfa vb. yayın organlarınızda duyuru, haber ve reklam destekleriniz. -Fuarda standınız ile yer almanız -Bölgenizde yer alan ilgili işletmelerin fuara katılımı konusunda teşvik ve destekleriniz şeklindedir.

ADVANTURE TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text