Tel : +90 442 233 33 89 |

Tureks Uluslararası Fuarcılık

Tureks Uluslararası Fuarcılık
15 Kasım 2019

Tarafımıza Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından gönderilen yazı içeriği aşağıdadır.

Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak 13-16 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ADVENTURE TURKEY – 2. Macera Turizmi ve Sporları Fuarı’nı organize ediyoruz.
Geçen yıl ilk kez organize ettiğimiz macera turizmi ve doğa sporları sektörünün network ihtiyacına cevap veren fuarımız, 137 katılımcı ve yaklaşık 14.000 ziyaretçi ağırlayarak, çok sayıda ticari iş birliğine ev sahipliği yaparak başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır.
Fuar çalışmalarımız kapsamında ilgili bakanlıkları sektör paydaşları; hizmet/ürün sunanlar ve alıcıları, devlet kurumları, üniversiteleri, TÜRSAB, seyahat acenteleri, STK’lar ve yerel yönetimlerin bir araya gelmesi için gerekli adımları atmış bulunuyoruz. Ayrıca yurt dışı kurum-kuruluş, firma, dernek, acente ve tur operatörleri ile bağlantı çalışmalarımız devam etmektedir.

Sektörün ilk ve tek ihtisas fuarı olan ve Türk Hava Yolları’nın Resmi Hava Yolları Sponsorluğunu üstlenmiş olduğu Adventure Turkey Fuarımızın bilinirliğini arttırmak ve sektöre katkı sağlayan bir işbirliği platformuna dönüşmesini sağlamak amacıyla ticaret odası olarak sizlerle de işbirliği içerisinde olmak isteriz. Olası işbirliği konularımız:
-Üyelerinize yönelik fuar içeriklerinin duyuruları kapsamında (mail, telefon, faks, mesaj..vb) destekleriniz -Sosyal medya, dergi, web sayfa vb. yayın organlarınızda duyuru, haber ve reklam destekleriniz. -Fuarda standınız ile yer almanız -Bölgenizde yer alan ilgili işletmelerin fuara katılımı konusunda teşvik ve destekleriniz şeklindedir.

ADVANTURE TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ.