Tel : +90 442 233 33 89 |

İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosluğu Duyuru

İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosluğu Duyuru
11 Ağustos 2020

İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosluğu’ndan gelen yazıya istinaden;

İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosluğu. Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na saygılarını sunar ve Ara-Research firmasının Dışişleri Bakanlığıınıza yapmış olduğu müracaatı sunmaktan onur duyar.

Ara-Research firmasının Nanoteknoloji  ve  biyoteknoloji  araştırmacıları  için gelişmiş ekipman üretimi konusunda 20 yıldan daha fazla deneyimi bulunmaktadır. Firmamız Nano görüntülemek için BRISK adlı Atom mikroskopunun son versiyonu geliştirmiştir. Firmamız 80″den daha fazla üniversite ve araştırma merkezlerinde ekipmanları kurmuştur. Yabancı pazarlarda bulunma amacımız daha yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarımızdır.

BRISK AFM’nin bazı kullanım alanları  şu  şekilde  ifade  edilebilir:  Nano  görüntülemek ıçın ana araç, maddelerin özelliklerinin nano ölçeklerinin belirlenmesinde, Nanolitografi.

örneğin:

  • Tıp bilimi:  Biyoteknoloji  araştırmaları. patoloji  ve  ilaç    viroloji  ve  benzeri.
  • Mühendislik ve  Uygulamalı  Bilimler:  Güneş    yarı  iletkenler  ve  entegre  devreler  gibi gelişmiş ürünlerin kalite  kontrolü  Yüzey,  seramikler  ve  kaplamalar  mühendisliği, polimerler ve kimyasal ürünler, nano ölçekli nano ve mekanik ve elektriksel özellikler.

Konu ile ilgili daha detaylı ayrıntı ve bilgi için www.ara-research.com web sitesini inceleyebilir veya m-ahmadi@ara-research.com e-posta ve +989121791421 No. Telefon ile firma temsilcisi   MILAD AHMADI ve iranconsulate.erz@mfa.ir e-posta ve 05340803707 No. Telefon ile Başkonsolosluğumuzun Ekonomi Ataşesi MIRHADI MOUSAVI ile iletişime geçilebilir.

Üyelerimize duyurulur.