Tel : +90 442 233 33 89 |

AKDAĞ’DAN ETSO’YA ZİYARET

AKDAĞ’DAN ETSO’YA ZİYARET
25 Mart 2019

Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.

            ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, Oda Yönetim Kurulu üyeleri ve AK Parti İl yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, şehrin ekonomisi ile ekonomiyi canlı tutan sektörlerde yaşanan sorunlar ve çözüm yolları konuşuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Erzurum’un gelişmesi, kalkınması ve her alanda layık olduğu konuma gelmesi için taş üstüne taş koyan ve şehrin sorunlarının çözümü için mesai harcayan herkese minnettar olduklarını belirtti. Erzurum’u cazip kılacak, kente ekonomik ve sosyal anlamda vizyon kazandıracak her türlü projeye ve çalışmaya sonuna kadar destek olacaklarını anlatan Başkan Yücelik, şehirde yaşayan herkesin şehrin menfaati için bir olup kenetlenmesi gerektiğini ifade etti.

Ziyarette, Türkiye’nin 31 Mart Pazar günü bir yerel seçim süreci yaşayacağını ifade eden eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Akdağ ise sonuçların herkes için hayırlı olması temennisinde bulundu. Erzurum’daki seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Prof. Dr. Akdağ, merkez ve ilçelerdeki ziyaretlerinde vatandaşlara, yapılan hizmetleri ve hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi verdiklerini söyledi. Kendisinin de geçmiş dönemde ticaretle uğraştığını hatırlatan Akdağ, gerek ticari hayatında, gerekse Bakanlık görevi sırasında hiçbir zaman yapamayacağı bir iş için söz vermediğini kaydetti. Erzurum’un kalkınması için tarım ve hayvancılığın çok önemli olduğunu ve birbirinden ayrılmaz bu iki sektörün eski gücüne kavuşması için sürekli kafa yorduklarını anlatan Prof. Dr. Akdağ, bununla birlikte sanayinin gelişmesinin de şehrin ekonomisinin güçlenmesi için göz ardı edilemeyecek öneme sahip olduğunu ve sektörün Erzurum’da güçlenmesi için elbirliği ile gayret göstereceklerini vurguladı.

Ülke ekonomisinin daha da güçlenmesi için katma değeri yüksek ürünlerin üretiminin çok daha artması gerektiğine işaret eden Akdağ, ekonominin büyümesinin önündeki en büyük engellerden biri olan yapısal problemlerin temelden çözümü için de hükümetin büyük çaba gösterdiğini dile getirdi.

 

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text