Tel : +90 442 233 33 89 |

BABACAN’DAN ETSO’YA ZİYARET

BABACAN’DAN ETSO’YA ZİYARET
17 Ekim 2020

Partisinin il kongresine katılmak üzere Erzurum’a gelen Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO) da ziyaret etti.

Partisinin genel merkez yöneticileri ile İl Başkanı Vahit Bingöl ve teşkilat üyeleriyle ETSO’ya gelen Babacan’ı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Meclis Başkanı Saim Özakalın ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Ziyarette, Meclis Salonu’nda ETSO Yöneticileriyle bir araya gelen Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin ekonomi politikası ile üretime ve ihracata yönelik düşüncelerini paylaştı. Türkiye’nin genç bir potansiyele sahip olduğunu ve ülkenin her türlü zorluğun üstesinden gelecek insan kaynağının bulunduğunu kaydeden Babacan, “Bizler hukukun üstünlüğüne inanan, toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir anlayışa sahip olduğumuz sürece sorunları çözmemiz o kadar kolay olacaktır” dedi.

Konuşmasında, “Biz Erzurum’u çok seviyoruz. Erzurum, sadece bölgenin değil, Türkiye’nin yıldız şehirlerinden birisidir” diyen Genel Başkan Babacan,  “Erzurum’un, tarım ve hayvancılık potansiyeli büyük bunun yanında sanayide de kullanılabilecek ciddi bir potansiyeli var. Doğru politikalarla ve güven ortamının sağlanmasıyla Erzurum’un yatırımlar için çok önemli bir cazibe merkezi olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Ziyarette, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik de, Erzurum’un genel ekonomik yapısı hakkında bilgi vererek, şehrin gelişmesi, kalkınması ve hak ettiği konuma ulaşabilmesi için yeni yatırımlara ihtiyaç olduğunu, bunun da cazip teşviklerle sağlanabileceğini vurguladı.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text