Tel : +90 442 233 33 89 |

Başkan Sekmen’den ETSO Yönetimine Tebrik Ziyareti

Başkan Sekmen’den ETSO Yönetimine Tebrik Ziyareti
9 Mayıs 2018

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine yeniden seçilen Lütfü Yücelik’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Başkan Yücelik’in makamında gerçekleşen ziyarette, ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, Yönetim Kurulu üyeleri ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Aynalı da hazır bulundu. Başkan Yücelik ve ekibine yeni dönemdeki görevinde başarı dileğinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum’un her yönüyle kalkınması için ETSO başta olmak üzere bütün kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket etmeye özen gösterdiklerini, bundan sonra da aynı anlayışla hizmet etmeye çaba göstereceklerini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ise, şehrin ekonomik yapısını güçlendirmek, tüccarın ve esnafın daha rahat bir ortamda iş yapabilmesini temin etmek için birlikte hareket etmenin büyük önem taşıdığını vurguladı. Erzurum’da yatırım ortamının iyileştirilmesi için ETSO olarak her türlü çabayı gösterdiklerini kaydeden Başkan Yücelik, özellikle 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki çalışmaların hızlandırılması ve yatırımcıların taleplerinin karşılamasının ilin ekonomik hareketliliğine katkı sağlayacağını söyledi.

Ziyarette Başkan Sekmen, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik’e, filografi ile yapılmış Ayet-i Kerime işli bir tablo ve Büyükşehir Belediyesi’nin logosunun yer aldığı seramik bir tabak hediye etti.

Başkan Sekmen, Yücelik’in ardından Meclis Başkanı Saim Özakalın’a da makamında tebrik ziyaretinde bulundu. Özakalın’la da bir süre sohbet eden Sekmen, iki kurumun işbirliğini her zaman önemsediklerini ve bu işbirliğinin daha da güçlenmesi için çaba gösterdiklerini dile getirdi. Meclis Başkanı Saim Özakalın da, ziyaretin kendisini mutlu ettiğini belirterek, şehrin menfaati ve geleceği için hizmet etmeye, çalışıp, çaba göstermeye devam edeceklerini ifade etti.

Başkan Sekmen ziyarette, Özakalın’a da, filografiyle işlenmiş bir tablo hediye etti.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text