Tel : +90 442 233 33 89 |

Başkan Yücelik Terörü Lanetledi

Başkan Yücelik Terörü Lanetledi
11 Aralık 2016

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, İstanbul Beşiktaş’ta dün akşam iki farklı noktada meydana gelen ve 30’u güvenlik görevlisi 38 kişinin şehit olduğu, 150’den fazla kişinin de yaralandığı hain bombalı saldırıyı kınadı.

Ülkeyi yasa boğan hain saldırıda şehit olan polislere ve vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralılara da acil şifalar dileyen ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik, “Terörün dini, dili, ırkı, rengi yoktur. Terör, kelimenin tam manasıyla insanlık suçudur. Bu sebeple, bu ve benzeri terör saldırıları vicdanı olan herkesi derinden yaralamıştır. Terörün her türlüsüne karşı, mücadelenin ötesinde tam bir savaş veren ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışan hainler ve onların arkalarındaki şer güçler asla emellerine ulaşamayacaklar. Milletimiz, bu hain oyunları tersine çevirmeye muktedirdir” diye konuştu.

Terörle, krizle, kaosla Türkiye’yi çıkmaza sokmak isteyen ve her fırsatta kan akıtan terör örgütlerinin kökünün mutlaka kazınacağını dile getiren Başkan Yücelik, Türk milletinin birlik ve bütünlük içinde, üzerine oynanan her türlü hain tuzağın üstesinden geleceğini söyledi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text