Tel : +90 442 233 33 89 |

BAŞKAN YÜCELİK TOBB GİK TOPLANTISINA TELEKONFERANSLA KATILDI

BAŞKAN YÜCELİK TOBB GİK TOPLANTISINA TELEKONFERANSLA KATILDI
27 Mart 2020

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısına telekonferansla katıldı.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya bulunduğu şehirlerden katılan kurul üyeleri toplantıda, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronovirüs salgınının ekonomiye etkilerinin sınırlandırılması amacıyla alınan tedbirleri ve iş dünyasının beklentilerini ele aldılar. Toplantıya telekonferansla katılan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik de, toplumun bütün kesimleri gibi iş dünyasının da moral ve motivasyona ihtiyaç duyduğunu belirterek, alınan tedbirleri memnuniyetle karşıladıklarını ifade etti.

İş dünyasının ülkenin yaşadığı zor dönemlerde her zaman taşın altına elini koyduğunu ve bugün de aynı sorumluluk bilinciyle hareket ettiğini kaydeden Başkan Yücelik şunları söyledi; Ancak özellikle üretimi ve istihdamı muhafaza etmemiz için yapılan düzenlemelerin ve sağlanacak desteklerin hiçbir ayrım yapılmadan bütün sektörleri kapsaması ve bankaların, kredi talebinde bulunan firmalara, esnafa, tüccara sicil durumlarını bahane etmeden ve geri çevrilmeden kredi kullandırmalara, bu süreci en az kayıpla atlatmamız açısından büyük önem taşıyor. Oda olarak, firmalarımızın taleplerinin dikkate alınması ve karşılanması için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sesimizi en üst seviyede duyurmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar alınan ve alınacak olan bu tedbirlerle hem ekonomimizin rahatlamasını hem de toplum sağlığımız için alınan tedbirlerle bu salgını minimum hasarla atlatmayı umut ediyoruz.”

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text