Tel : +90 442 233 33 89 |

BAŞKAN YÜCELİK’LE 1. OSB’DE ‘EKONOMİYE YÖN VERENLER’ BULUŞMASI

BAŞKAN YÜCELİK’LE 1. OSB’DE ‘EKONOMİYE YÖN VERENLER’ BULUŞMASI
16 Mart 2021

Erzurum 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde geleneksel hale gelen ‘ekonomiye yön verenler buluşmasının’ son ziyaretçisi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik oldu. Sanayicilerin gündeminde ekonomideki son gelişmeler vardı.
Erzurum 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Urkuç’un, Vali Okay Memiş ile başlattığı ve belediye başkanlarıyla sürdürdüğü ‘ekonomiye yön verenler buluşmasının’ son katılımcısı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik oldu.Kent ekonomisinin bel kemiği konumundaki 1. OSB’de ilk olarak süt ve süt ürünlerinde önemli bir marka haline gelen Recep Acar’ın tesislerini ziyaret eden Başkan Yücelik, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Urkuç ve Bölge Müdürü İhsan Ateş doğunun en büyük süt entegre tesisinde incelemelerde bulundu.

SEKTÖRLERİN DURUMU ELE ALINDI

Ardından YönTime markasıyla uluslararası bir boyut kazanan ve kent mobilyaları üretiminde bölgede tek olan Yavilioğlu firmasına geçen Başkan Yücelik ve Urkuç, Ali Yavilioğlu’ndan sektörün son durumu hakkında bilgi aldı.
Erzurum’daki yatırımlarını her geçen yıl daha da artıran ve birçok ülkeye yaptığı ihracatla boya sektörünün önde gelen ismi olan Şahika grubu ziyaret eden Yücelik ve Urkuç, markaya güç veren Soner Ardahanlı ile ekonomideki son gelişmeleri masaya yatırdı.
Daha sonra Beşler Un – Yem fabrikası sahibi Ahmet Alkan ve Birlik Yem -Un A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Akpınar ile görüşen Yücelik ve Urkuç’un son durağı Erteksan firması oldu. İşletme sahibi Zafer Arınç ile üretim bantlarını gezen Yücelik, “Erzurum’da ülkemize ve kentimize ciddi katma değer sağlayan çok önemli firmalarımız, markalarımız var. Bunlara sahip çıkmak yerelde bu işletmelere destek vermek hepimizin asli görevi” dedi.
OSB Yönetim Kurulu Başkanı Murat Urkuç ise ziyaretlerinden dolayı Başkan Yücelik’e teşekkür ederek, “OSB çatısı altında kocaman bir aileyiz. Ailemizin her bir ferdi de yaptığı üretimle ülkemize ve şehrimize ciddi değer katıyor. Bu güce güç katmak için birlik ve beraberlik içinde var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text