Tel : +90 442 233 33 89 |

Başkan Yücelik’ten Kadınlar Günü Mesajı

Başkan Yücelik’ten Kadınlar Günü Mesajı
9 Mart 2018

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Erzurum Kent Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte stant açtı.

Erzurum’daki kamu kurumlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının da stant açtığı etkinlikte ETSO Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) tanıtıldı ve kurulun vizyon, misyon ve faaliyetlerini içeren broşür dağıtıldı. ETSO İş ve Endüstri İlişkiler Uzmanı Mehtap Yarbaşı standı ziyaret eden kadınlara kurulun amacı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Mehtap Yarbaşı, 19 Haziran 2009 tarihinde ETSO bünyesinde 10 üye ile oluşturulan kurulun bugün, Erzurum’da faaliyet gösteren işletmelerin temsilcilerinden oluşan 35 üye ile faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade etti. Kadın girişimciliği konusunda genel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan Kadın Girişimciler Kurulu’nun istişari bir kurul olduğunu belirten Yarbaşı, kurulun aynı zamanda kadın girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamayı ilke edindiğini vurguladı.

YÜCELİK; “KADINLAR YAŞAMIN HER ZORLUĞUNU OMUZLARINDA TAŞIYOR”

Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, ülkeyi aydınlık yarınlara taşıyacak en büyük gücün kadınlar olduğunu belirterek, “Kadınlarımızın, ailede olduğu gibi ekonomide ve toplumsal yaşamda da çok daha aktif rol almasını arzu ediyoruz” dedi. Yücelik, toplumun en önemli yapı taşının aile, ailenin de en önemli unsurunun kadın olduğunu dile getirdiği mesajında, kadınların, tabiatı gereği annelik gibi kutsal bir görevi üstlendiğini ve bunun yanı sıra yaşamın her zorluğunu omuzlarında taşıdığını söyledi.

Kadınların, iş ve toplumsal yaşamın her alanında daha fazla yer alarak toplumun gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayacağını anlatan Başkan Yücelik, bu sebeple kadın girişimci sayısının artmasının bu anlamda büyük önem taşıdığını vurguladı.

ETSO KADINLAR GÜNÜ

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text