Tel : +90 442 233 33 89 |

Başkan Yücelik’ten Yeni Yıl Mesajı

Başkan Yücelik’ten Yeni Yıl Mesajı
2 Ocak 2017

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik yeni yıl mesajı yayımladı.

2016 yılının iyisiyle kötüsüyle geride kaldığını ifade eden, “Başkan Yücelik mesajında şu ifadelere yer verdi; “2016 yılı acılarımızla, hüzünlerimizle, sevinçlerimizle geride kaldı. 2016’da, terörün ve ihanet çetelerinin canlarımıza kıydığı kötü günler yaşadık. Allah, vatan uğruna canını feda eden bütün şehitlerimize rahmet eylesin. Yaşanan kötü günlerde milletçe dik duruşumuzu, mücadele azmimizi ve gelecekle ilgili umutlarımızı hiç yitirmedik. Milletimizin ve devletimizin bütün sıkıntıların üstesinden gelecek güce bir sahip olduğunu gördük. Dünya görüşü, siyasi görüşü ne olursa olsun milletimiz, umutlarını karartmaya çalışanlara karşı bir ve beraber olup, yan yana omuz omuza mücadele verdi. Türk Milleti, istikbaline kasteden her türlü karanlık oyunu yok edecek kadar büyük ve güçlüdür.”

Mesajında, yeni yılda ekonomide, yapılacak reformlarla birlikte ülkenin daha güzel günlere ulaşacağını umut ettiklerini vurgulayan Yücelik,  “İş dünyası olarak bizler ülkemizin yarınlarına ümitle bakıyoruz. İnşallah ülkemizdeki istikrar ortamını bozmak isteyenlerin hevesleri kursağında kalacak ve Türkiye yeniden hızlı büyüyen ve gelişen ülkelerin önünde yer alacaktır. Bu vesileyle, Allah’tan, 2017 yılının yaşamımıza daha fazla umut, sevinç, mutluluk ve iş dünyamıza bereket, ülkemize ve coğrafyamıza huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum. Güzel yıllar, mutlu yarınlar hep milletimizle olsun. Ülkemin her ferdinin yeni yılını tebrik eder, sağlık huzur ve mutluluk dilerim”

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text