Tel : +90 442 233 33 89 |

Çevrimiçi Konferanslar

Çevrimiçi Konferanslar
8 Haziran 2020

TOBB’dan gelen yazıya istinaden;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını sonrasında , piyasadaki gelişmelere bağlı olarak reel sektöre etkilerini değerlendirmek suretiyle sizlerin sıkıntılarını kamu idarelerine iletilmesine yönelik bir dizi çalışmalar yürüttük ve yürütmeye devam ediyoruz. Sizlerle bu süreçte yürüttüğümüz işbirliğinin bizler için son derece önemli olduğunu bilmenizi isteriz.

Karantina öncesinde de öneminin farkında olduğumuz dijital dönüşüm ve e-ticaret, sürecin etkisi ile birçok iş kolunda olmazsa olmaz bir durum olarak ortaya çıkmıştır. Bu süreçte verdiğimiz destekler kapsamında; TOBB Kadın ve Genç girişimcilerimizin yeni normal hayata geçişe hazırlıklı olması, dikkatli ve doğru adımlar atması gerektiğine olan inancımızla girişimci kurullarımıza özel olarak 5 haftalık bir konferans serisi düzenlemeyi kararlaştırdık.

Bu seri içerisinde “Girişimciler için E-Ticaret: Teoriden Pratiğe” adı altında düzenleyeceğimiz program, değerli eğitimciler ve elektronik ticaret platformunun temsilcilerinin katılımı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Programın %70’ine katılım gösterenlere elektronik katılım sertifikaları gönderilecektir.

E-Ticaret programına ek olarak; yaşadığınız sıkıntılarda çözüm yolları olacağını düşündüğümüz bazı konuları (KGF, Alacak Sigortası, Sosyal Medya, Dijital Dönüşüm) içeren Girişimciler için Bilgilendirme Webinar’ı her hafta çevrimiçi olarak sizlerin karşısında olurken her hafta farklı bir konuğu ağırladığımız Girişimcilik Sohbetlerinin ise ilham verici niteliği ile dikkate değer olduğunu düşünüyoruz.

Tüm detayları ve katılım linkini http://webinar.tobb.org.tr adresinde bulabilirsiniz.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text