Tel : +90 442 233 33 89 |

Çevrimiçi Konferanslar

Çevrimiçi Konferanslar
8 Haziran 2020

TOBB’dan gelen yazıya istinaden;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını sonrasında , piyasadaki gelişmelere bağlı olarak reel sektöre etkilerini değerlendirmek suretiyle sizlerin sıkıntılarını kamu idarelerine iletilmesine yönelik bir dizi çalışmalar yürüttük ve yürütmeye devam ediyoruz. Sizlerle bu süreçte yürüttüğümüz işbirliğinin bizler için son derece önemli olduğunu bilmenizi isteriz.

Karantina öncesinde de öneminin farkında olduğumuz dijital dönüşüm ve e-ticaret, sürecin etkisi ile birçok iş kolunda olmazsa olmaz bir durum olarak ortaya çıkmıştır. Bu süreçte verdiğimiz destekler kapsamında; TOBB Kadın ve Genç girişimcilerimizin yeni normal hayata geçişe hazırlıklı olması, dikkatli ve doğru adımlar atması gerektiğine olan inancımızla girişimci kurullarımıza özel olarak 5 haftalık bir konferans serisi düzenlemeyi kararlaştırdık.

Bu seri içerisinde “Girişimciler için E-Ticaret: Teoriden Pratiğe” adı altında düzenleyeceğimiz program, değerli eğitimciler ve elektronik ticaret platformunun temsilcilerinin katılımı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Programın %70’ine katılım gösterenlere elektronik katılım sertifikaları gönderilecektir.

E-Ticaret programına ek olarak; yaşadığınız sıkıntılarda çözüm yolları olacağını düşündüğümüz bazı konuları (KGF, Alacak Sigortası, Sosyal Medya, Dijital Dönüşüm) içeren Girişimciler için Bilgilendirme Webinar’ı her hafta çevrimiçi olarak sizlerin karşısında olurken her hafta farklı bir konuğu ağırladığımız Girişimcilik Sohbetlerinin ise ilham verici niteliği ile dikkate değer olduğunu düşünüyoruz.

Tüm detayları ve katılım linkini http://webinar.tobb.org.tr adresinde bulabilirsiniz.