Tel : +90 442 233 33 89 |

CHP Milletvekillerinden ETSO’ya Ziyaret

CHP Milletvekillerinden ETSO’ya Ziyaret
25 Ağustos 2015

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO) ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekilleri, Meclis Başkanı Saim Özakalın’la görüştü.

CHP İl Başkanı Tevhit Yavuz ve parti yöneticileriyle birlikte ETSO’yu ziyaret eden, CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan ve Edirne Milletvekili Erdin Bircan, ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın’dan ilin ekonomisiyle ilgili bilgi aldı. Türkiye’nin, siyasi ve ekonomik anlamda çok hassas bir dönemden geçtiğini ifade eden Meclis Başkanı Özakalın, yaşanan belirsizliğin sona ermesinin istikrarın temini için çok önemli olduğunu belirterek, toplumun bütün kesimlerinin sorumlulukla hareket etmesi gerektiğini söyledi. Konuşmasında,  tarım ve hayvancılık gibi Erzurum’un gelişip kalkınmasında etkin rol oynayacak sektörlerin yanı sıra potansiyeli olan alternatif sektörlerin de mutlak suretle teşvik edilmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Özakalın, bölgenin dezavantajlarını avantaja çevirecek, yeni yatırımların önünü açacak ve mevcut işletmelerin de yaşamasına imkan sağlayacak teşvik düzenlemelerine ihtiyaç olduğunu dile getirdi.

Ziyarette daha sonra konuşan CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı ise, ziyaretlerinin amacının, bölge insanının sıkıntılarını dinlemek, ihtiyaçlarını belirlemek ve bunlara Ankara’da çözüm üretmek olduğunu ifade etti. Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan da, CHP ve AK Parti arasında yaşanan koalisyon görüşmeleriyle ilgili Başkan Özakalın’a bilgi verdi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text