Tel : +90 442 233 33 89 |

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI ETSO’DA MASAYA YATIRILDI

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI ETSO’DA MASAYA YATIRILDI
4 Şubat 2021

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO), Devlet Demir Yolları (DDY) Erzurum İşletme Müdürlüğü ile Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) tarafından ortaklaşa düzenlenen toplantıda, Erzurum’daki ihracatçı firmaların demiryolu taşımacılığıyla ilgili sorunları ve Erzurum Lojistik Merkezi’nin geleceği masaya yatırıldı.

ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın’ın moderatörlüğünde düzenlenen toplantıya, DAİB Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Tanrıver, TCDD 4. Bölge Müdürü Ali Kara, TCDD Taşımacılık A.Ş. Bölge Müdürü Erhan Tepe, TCDD Erzurum İşletme Müdürü Yunus Yeşilyurt, TCDD Taşımacılık A.Ş. Erzurum Lojistik Müdürü Sebahattin Demir ile ildeki ihracatçı firmaların temsilcileri katıldı.

Toplantıda, demiryolu taşımacılığında yaşanan sıkıntılar dile getirildi ve çözüm yolları arandı. Firma temsilcilerinin TCDD yetkililerinden taşımacılık konusundaki beklentilerini sıraladığı toplantıda, kapasitesinin altında kullanılan Erzurum Lojistik Merkezi’nin daha verimli kullanılabilmesi için görüş alış verişinde bulunuldu.

TCDD yetkilileri yaşanan aksaklıklara çözüm bulmak ve talepleri karşılamak için her zaman ihracatçı firmalarla ve yurt içi taşımacılıkta demir yollarını kullanmak isteyen firmalarla irtibatlarını ve istişarelerini sürdüreceklerini ifade ettiler.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text