Tel : +90 442 233 33 89 |

Erzurum YÖREX’e Renk Kattı

Erzurum YÖREX’e Renk Kattı
28 Ekim 2016

Antalya’da bu yıl 7.’si düzenlenen ve her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’te, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) aynı çatı altında bulunduğu Erzurum standında yer alan; Oltutaşı, ehram, deri ve bakır ürünlerinin yanı sıra, İspir fasulyesi, dut pekmezi, bal, sucuk, kavurma, göğermiş peynir, civil peynir ve tereyağı gibi yöresel ürünler büyük ilgi gördü.

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinin farklı yöresel ürünleri ile coğrafi tescilli ürünlerinin tanıtıldığı ve satışının yapıldığı fuarda, Erzurum’un coğrafi işaret tescilli göğermiş peynir, civil peynir ve ispir fasulyesi ziyaretçilerin Erzurum standında almadan geçmediği ürünler oldu. Aynı şekilde stantta satılan et ürünleri de ziyaretçilerin tadına bakmayı ihmal etmediği ve beğeniyle aldıkları lezzet ürünlerinden oldu.

Standı ziyaret edenler Oltu taşı ürünleri de yakından inceledi. Oltu taşının özellikleriyle ilgili bilgi alan vatandaşlar, başta tespih olmak üzere Oltu taşından imal edilen kolye, yüzük ve küpe gibi takılardan aldı. Ziyaretçiler, stantta sergilenen ve satışı yapılan ehram, deri ve bakır ürünlerini de büyük ilgi gösterdiler.

Vatandaşların yanı sıra fuara iştirak eden oda, borsa, kalkınma ajansı ve diğer kamu kurumlarının yöneticileri de Erzurum standını ziyaret etmeden geçmiyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürü Adnan Yankın da Erzurum standına konuk oldu. Genel Müdür Yankın ve beraberindekilerini ağırlayan ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Adil misafirlerine yöresel ürünlerden ikram etti.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text