Tel : +90 442 233 33 89 |

Eski Bakan Kutbettin Arzu’dan, Başkan Yücelik’e ziyaret

Eski Bakan Kutbettin Arzu’dan, Başkan Yücelik’e ziyaret
15 Mart 2018

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Danışmanı ve eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.

TOBB Uzmanı Zeki Türkmen’le birlikte ETSO Başkanı Yücelik’i ziyaret eden Kutbettin Arzu, Oda faaliyetleri ve Erzurum ekonomisi hakkında bilgi aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Yücelik görüşmede, ETSO olarak her zaman Erzurum’un kaynak ve potansiyellerini harekete geçirecek çabalara öncülük ettiklerini ve destek olduklarını dile getirdi. Erzurum’un gelişmesi ve kalkınması anlamında şehrin tüm dinamiklerinin daha çok efor sarf etmesi gerektiği kaydeden Başkan Yücelik, bu anlamda Oda olarak her türlü iş ve güç birliğine hazır olduklarının altını çizdi.

Ziyarette, bir dönem TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey üyeliği yaptığını ifade eden TOBB Başkan Danışmanı Kutbettin Arzu da, Ticaret ve Sanayi Odaları’nın şehirlerinin kalkınması adına büyük çaba gösterdiklerini ifade ederek, Erzurum’da da ETSO’nun bu anlamda önemli gayretleri olduğunu söyledi. Erzurum’un bölgesinde bir merkez olduğunu belirten Kutbettin Arzu, ulaşım, sağlık, eğitim ve turizm anlamında şehre yapılan yatırımların şehrin gelecekte vizyonunu daha da genişletmesine etki edeceğini vurguladı.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, TOBB Başkan Danışmanı Kutbettin Arzu ve TOBB Uzmanı Zeki Türkmen’e ziyaretin anısına, gümüş işlemeli Oltutaşı tespih hediye etti.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text