Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO, Bağışları TSK Güçlendirme Vakfı’na Teslim Etti

ETSO, Bağışları TSK Güçlendirme Vakfı’na Teslim Etti
25 Mart 2018

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK), Suriye’nin Afrin bölgesinde terörist unsurlara yönelik yürüttüğü ve başarıyla tamamlanan, ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından başlatılan yardım kampanyası sona erdi.

Türkiye’deki oda ve borsalar arasında ilk bağış kampanyasını başlatan ETSO’nun, Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası hesaplarında toplanan 323 Bin 960 lira tutarındaki bağışın dekontu, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik tarafından, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) Genel Müdür Vekili Sadık Piyade’ye teslim edildi. Toplanan bağışların listesini ve banka dekontlarını da TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık Piyade’ye teslim eden Yücelik’e, altın madalya ve berat belgesi verildi.

“ORDUMUZ, GURUR KAYNAĞIMIZ”

Ziyarette, Türk silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın çok geniş bir vizyonla, çok önemli bir misyon üstlendiğini ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik, “Gurur kaynağımız ordumuzun daima güçlü ve muzaffer olması, her zaman milletimizin göğsünü kabartmıştır” dedi.

“Devletimizin imkanları ile her geçen gün daha güçlenen ve modernize olan kahraman ordumuza biz de millet olarak her zaman desteğimizi sunmak zorundayız” diyen Başkan Yücelik şunları söyledi; “Mütevelli heyet başkanlığını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı ve savunma sanayimizin çağın gerektirdiği donanıma sahip olması için çok önemli çalışmalar yürüten Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na, Odamız üyeleri ve Erzurumlular olarak her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Allah her daim Ordumuzun, ona hizmet edenlerin ve maddi manevi destek olmaya çaba gösterenlerin yardımcısı olsun” diye konuştu.

TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık Piyade de, “Savunma sanayine ve ordumuza destek olmak amacıyla yapılan bu anlamlı bağış nedeniyle, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası nezdinde bütün Erzurumlulara teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text