Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO Demokrasi Nöbetinde…

ETSO Demokrasi Nöbetinde…
30 Temmuz 2016

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), Erzurum’da 15 gündür devam eden demokrasi nöbetine, Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Meclis Başkanı Saim Özakalın ile yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte katıldı.

            15 Temmuz hain darbe girişimine tepki göstermek için Yakutiye Kent Meydanı’nda her gün sabah namazına kadar demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara eşlik eden ETSO yöneticileri, meydanı dolduran vatandaşlara karanfil dağıtıp, ikramlarda bulundular. Milli iradeye sahip çıkan ve aileleriyle birlikte meydanda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara karanfil dağıtan ve ayaküstü sohbet eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, ülke bütünlüğüne ve iradesine sahip çıkan ve hiçbir ayrım gözetmeksizin birbiriyle kenetlenen Erzurum halkına teşekkür etti.

Başkan Yücelik şunları söyledi; “Milletimizin gözbebeği Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içerisinde yuvalanmış bir grup hainin darbe girişimi; vatansever asker ve polisimiz ile meydanları doldurarak vatanına sahip çıkan siyasi partilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve yağan kurşunlara göğsünü siper ederek şehit olan ve yaralanan vatandaşlarımız sayesinde önlendi. Allah’a çok şükür, gücünü milletten almayan bir grubun bu hain girişimi sonuçsuz kaldı. Sayın Cumhurbaşkanımız ve başkomutanımızın ifade ettiği gibi tüm vatandaşlarımızı demokrasinin ve milli iradenin yanında olmaya çağırıyoruz. Ülkemizin geleceğine yönelik bu tehdidi bertaraf ederken hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar ve gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah onlardan razı olsun.”

Başkan Yücelik ayrıca, iş dünyası olarak her zaman demokrasiden yana, devletin ve milletin yanında olacaklarını sözlerine ekledi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text