Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO, GENÇLİK MERKEZİ’NİN İNŞAATINA BAŞLADI

ETSO, GENÇLİK MERKEZİ’NİN İNŞAATINA BAŞLADI
24 Haziran 2020

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), üyelerine mekânsal anlamda daha iyi şartlarda hizmet verebilmek adına, hizmet binasında mülkiyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait olan 3. ve 4. katlarına karşılık yapacağı Gençlik Merkezi’nin inşaatına başladı.

Yeni yapılan İl Halk Kütüphanesi’nin arkasında inşa edilecek olan ETSO Yakutiye Gençlik Merkezi’nin temelleri kurban kesilerek atıldı. İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyen ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, müteahhit firma yetkililerinden bilgi aldı.

Yeni inşa edilecek olan Gençlik Merkezi’nin, Erzurum’a kazandırılacak güzel bir hizmet olacağını kaydeden ETSO Meclis Başkanı Özakalın, “İnşaatına başladığımız bu Gençlik Merkezini, mevcut hizmet binamızdaki fiziki şartları iyileştirmek adına yapıyoruz. Yaklaşık 2 yıl boyunca bu iş için çaba gösteren Odamız yönetimi, ilgili bakanlıklarla yapılan görüşmeler neticesinde bir protokol imzaladı. Protokole göre; halihazırda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gençlik Merkezi olarak kullanılan hizmet binamızın 3. ve 4. Katlarının Odamıza devredilmesi karşılığında yeni Gençlik Merkezi binasını inşa edeceğiz. İnşallah bu proje tamamlandığında hem gençlerimiz sanatsal ve kültürel faaliyetlerini sürdürecekleri yeni ve modern bir binaya kavuşmuş olacak hem de 5 katlı hizmet binamızın tamamı odamız mülkiyetinde geçerek, fiziki şartlarımızı daha da iyileştirmiş olacağız” diye konuştu.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text