Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO İftarda Buluştu

ETSO İftarda Buluştu
18 Ağustos 2015

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO), Meclis üyeleri, meslek komitelerinin temsilcileri ile Genç ve Kadın Girişimciler kurullarının üyeleri, Yönetim Kurulu tarafından verilen iftarda bir araya geldi.

Palandöken Kayak Merkezi’ndeki bir otelde düzenlenen iftarda, ETSO’nun çeşitli organlarında göreve alan üyeler hem birlikte oruçlarını açtı, hem de iftar sonrası birbirleriyle sohbet etme imkanı buldular. İftarda konuşan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, ramazan ayında birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularının en üst seviyeye çıktığını belirterek, insanların sıkıntılarının paylaşarak azalacağına dikkat çekti. Konuşmasında, ETSO olarak üyelerine fayda sağlayacak çeşitli projeler yürüttüklerini ve şehrin gelişmesi ve kalkınması yönünde her türlü çalışmanın içerisinde yer aldıklarını ifade eden Başkan Yücelik, bu anlamda yine birlikte hareket etmenin en doğru yöntem olacağını belirtti.

Ülke ekonomisi için istikrarın öneminden söz eden Başkan Yücelik, ülkenin yeni bir seçim atmosferinden çıktığını hatırlatarak, hükümetin biran önce kurulmasını ve piyasaları daha da canlandıracak kararlar alınması gerektiğini söyledi.

Başkan Yücelik, daha önce çeşitli platformlarda dile getirdiği, bölgeye cazibe kazandıracak, sadece bölgeye özgü avantajları bünyesinde barındıracak yeni bir teşvik uygulamasının hazırlanması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text