Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO İftarda Buluştu

ETSO İftarda Buluştu
18 Ağustos 2015

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO), Meclis üyeleri, meslek komitelerinin temsilcileri ile Genç ve Kadın Girişimciler kurullarının üyeleri, Yönetim Kurulu tarafından verilen iftarda bir araya geldi.

Palandöken Kayak Merkezi’ndeki bir otelde düzenlenen iftarda, ETSO’nun çeşitli organlarında göreve alan üyeler hem birlikte oruçlarını açtı, hem de iftar sonrası birbirleriyle sohbet etme imkanı buldular. İftarda konuşan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, ramazan ayında birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularının en üst seviyeye çıktığını belirterek, insanların sıkıntılarının paylaşarak azalacağına dikkat çekti. Konuşmasında, ETSO olarak üyelerine fayda sağlayacak çeşitli projeler yürüttüklerini ve şehrin gelişmesi ve kalkınması yönünde her türlü çalışmanın içerisinde yer aldıklarını ifade eden Başkan Yücelik, bu anlamda yine birlikte hareket etmenin en doğru yöntem olacağını belirtti.

Ülke ekonomisi için istikrarın öneminden söz eden Başkan Yücelik, ülkenin yeni bir seçim atmosferinden çıktığını hatırlatarak, hükümetin biran önce kurulmasını ve piyasaları daha da canlandıracak kararlar alınması gerektiğini söyledi.

Başkan Yücelik, daha önce çeşitli platformlarda dile getirdiği, bölgeye cazibe kazandıracak, sadece bölgeye özgü avantajları bünyesinde barındıracak yeni bir teşvik uygulamasının hazırlanması gerektiğini de sözlerine ekledi.