Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO, İpragaz Elektrik İle İndirim Protokolü İmzaladı

ETSO, İpragaz Elektrik İle İndirim Protokolü İmzaladı
15 Ağustos 2016

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası ile elektrik pazarının önemli markası İpragaz Elektrik arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri aktif enerji bedeli üzerinden ilk 8 ay  %25, sözleşmenin geri kalan zamanında ise %7 indirimli veya sabit fiyatlı elektrik tarifelerinden birini seçerek indirimli elektrik kullanabilecek ve elektrik maliyetlerini düşürebilecekler.

Protokolü Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası adına Genel Sekreter Av. Harun Delibaş, İpragaz Elektrik adına ise Bölge Yöneticisi Sebahattin Yürüsoy imzaladı. Bu protokol kapsamında Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri herhangi bir ek yatırım veya tesisat değişikliği yapmadan indirimli veya sabit fiyatlı tarifelerden birini seçerek elektrik enerjisi maliyetlerini düşürebilecekler. Elektrik kullanım miktarları aynı kaldığı halde, daha az ödeyecekler.  Bu sayede oluşan tasarruf tutarlarını iş yerlerinin farklı ihtiyaçları için kullanabilecekler.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin, avantajlı elektrik tarifelerinden yararlanabilmek için İpragaz Elektrik çağrı merkezini aramaları (444 4772), İpragaz Elektrik Erzurum Bölge Müdürlüğü veya İpragaz Elektrik Erzurum Temsilcisi Demircioğlu Enerji ile iletişime geçmeleri yeterli olacak.

Serbest tüketici olarak yıllık elektrik tüketim miktarı 3600 kwh olan;  diğer bir deyişle elektrik faturası ortalama olarak aylık 125 TL ve üzeri olan tüm Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri gerek iş yerlerinin gerek evlerinin elektrik enerjisini İpragaz Elektrik’in avantajlı tarifeleri ile indirimli olarak karşılayabilecek.

Protokol imza törenine ayrıca İpragaz Elektrik Genel Müdürlük Yetkilileri Mehmet Ar ve Mustafa Geç ile Demircioğlu Enerji adına Fuat Demirci katıldı.

Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğinde Değişiklikler

4 Ağustos 2016 itibariyle Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından yayımlanan Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğinde yapılan değişikliklerle artık elektrik abonelerinin sayaçları en az 25 en çok 35 gün aralığında mutlaka okunacak ve ödeme bildirimleri bu okumalara göre düzenlenecek.

Abonelere düzenlenen elektrik faturalarında taahhüt olup olmadığı taahhüdün kaçıncı ayında bulunulduğu, taahhüdün ne zaman sona erdiği, taahhüdün bozulması halinde uygulanacak cezai ücret ve cayma bedellerinin uygulama esaslarına ilişkin bilgileri de yer alacak.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text