Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO, RAMAZANDA İHTİYAÇLI AİLELERİ UNUTMADI

ETSO, RAMAZANDA İHTİYAÇLI AİLELERİ UNUTMADI
29 Nisan 2020

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), Ramazan ayında ihtiyaçlı ailelere, 150 Bin lira tutarında yardımda bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) de katkısıyla yapılan yardımlarla ilgili bilgi veren ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, bu yıl Ramazan ayının Koronavirüs salgının etkisi altında geçtiğini belirterek, insanların büyük bir çoğunluğunun salgının yayılımını önlemek amacıyla izole olduğu bir dönemde ihtiyaçlı ailelerin her zamankinden daha fazla gözetilmesi gerektiğinin altını çizdi. Türk Milletinin özünde yardımlaşma ve paylaşmanın olduğunu ifade eden Başkan Yücelik, “Bu dönemde ihtiyaçlı ailelerimizi unutmamak gerekiyor. Odamız da bu duyarlılıkla her yıl düzenli olarak yaptığı yardımları bu yıl da sürdürdü. Tespit edilen ihtiyaçlı ailelerimizin, ihtiyacı olan gıda maddelerini belirlenen zincir marketlerden alabilmeleri için yardımları alış veriş kuponu olarak kendilerine verdik. Yardımlar, belirlenen bir program dahilinde, Meclis Başkanımız Saim Özakalın, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Meclis üyelerimiz ile Odamız Genel Sekreterliği’nin koordinasyonunda ihtiyaçlı ailelere ulaştırıldı.” diye konuştu.

Erzurum’da Ramazan ayındaki paylaşma ve yardımlaşma geleneğinin asırlardır hiç bozulmadan devam ettiğini dile getiren Başkan Yücelik, “Bu güzel ve anlamlı geleneğin devam etmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Bizler, birlikte ve beraber oldukça her zorluğun üstesinden gelir, her sıkıntıyı omuz omuza verip aşarız. İnşallah bu sıkıntılı günleri de geride bırakacağız. Allah, bu sıkıntılı dönemi atlatmamızda devletimizin ve milletimizin yardımcısı olsun” dedi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text