Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik; “Harekat, Bölgeye Huzur Ve İstikrar Getirecek”

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik; “Harekat, Bölgeye Huzur Ve İstikrar Getirecek”
22 Ocak 2018

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesine yönelik başlattığı harekatı en başından beri desteklediklerini ifade ederek, harekatın bölgeye huzur, güven ve istikrar getireceğini vurguladı.

Harekatın tamamen bölgedeki terör oluşumlarının yok edilmesine yönelik olduğunun altını çizen ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik, uluslararası kamuoyunun Türkiye’nin bu meşru müdafaasına destek vermekten başka bir seçeneği olmadığını belirterek, “Tarihi boyunca, zulmün ve zalimin karşısında, haklının ve mazlumun yanında olan Türk Milleti’nin asil evlatları, bugün de aynı sorumluluk bilinci ve kararlılıkla tarihte yerini alacak bu önemli harekatı başlatmıştır. İnşallah en kısa zamanda hiçbir vatan evladının burnu dahi kanamadan, hem ülkemiz için, hem de bölgede hayatları altüst olmuş masum insanlar için hayırlı sonuçlara ulaşılacak ve huzurumuzu bozan terör örgütlerinin beli kırılacaktır. Allah, Mehmetçiğimizin daima yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Türk Milleti’nin birlik ve beraberlikle her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olduğunu ifade eden Başkan Yücelik, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümetin ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kararlı tutumu, ana muhalefet ve sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere toplumun büyük kesiminin desteği ile sürdürülen Afrin harekatını iş dünyasının da sonuna kadar desteklediğini ve harekatın sonuçlarının güven ve istikrar anlamında ekonomiye de olumlu etkileri olacağına inandıklarını dile getirdi.

LÜTFÜ YÜCELİK....

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text