Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI YÜCELİK’TEN 23 NİSAN MESAJI; “23 NİSAN 1920, ÇAĞDAŞ TÜRKİYE’NİN İLHAM KAYNAĞIDIR”

ETSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI YÜCELİK’TEN 23 NİSAN MESAJI; “23 NİSAN 1920, ÇAĞDAŞ TÜRKİYE’NİN İLHAM KAYNAĞIDIR”
22 Nisan 2021

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajda; 23 Nisan 1920 tarihinin, çağdaş Türkiye’nin ilham kaynağı olduğunu dile getirdi.

Mesajında, 23 Nisan 1920’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin demokrasi tarihinde çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik, “Bu tarih, aziz milletimizin demokrasi tarihinde tartışılmaz yeri olan bir dönüm noktasıdır. Bu tarih; ülkemizi işgal etme teşebbüsleri karşısında, milletimizin egemenlik uğruna verdiği mücadeleyi, vatanına ve iradesine sahip çıktığı günü simgelemektedir” dedi.

“Tasavvur edilemeyecek derece büyük zorluklar ve imkansızlıklar içerisinde kazanılan İstiklal mücadelesinde gösterilen azim ve kararlılık, demokrasiyi hakim kılmak için verilen mücadele, daha çağdaş bir Türkiye için ortaya konulan çabanın da ilham kaynağı olmuştur” diyen ETSO Başkanı Yücelik mesajında şu ifadelere yer verdi; “23 Nisan, bizler için milli bayram olmanın ötesinde, bugüne kadar sağladığı kazanımlarla da dünyada evrensel bir özellik kazanmıştır. Bu vesileyle; Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği bu anlamlı günü geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımıza bayram olarak armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını ve Birinci Meclis üyelerini saygı, minnet ve şükranla anıyoruz.”

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text