Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO’da, “E-Tebligat” Semineri

ETSO’da, “E-Tebligat” Semineri
30 Kasım 2015

Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Ergün Aslan, Maliye Bakanlığı’nın 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren hayata geçireceği “E-Tebligat” uygulamasıyla ilgili, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclisi’ne bilgi verdi.

Denetim Koordinasyon Müdürü Mehmet Ozan’la birlikte ETSO Meclisi’nin Kasım Ayı Toplantısı’na konuk olan Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Ergün Aslan, meclis toplantısının ardından, “E-Tebligat Bilgilendirme Semineri” verdi. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Meclis Başkanı Saim Özakalın ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Vergi Dairesi Başkanı Ergün Aslan, yeni uygulama konusunda mükelleflerin dikkat etmesi gereken konularla ilgili bilgiler aktardı. Maliyenin artık çözüm odaklı bir hizmet anlayışına sahip olduğunu ifade eden Aslan, yeni sistemde mükellefe daha kaliteli hizmet sunmak için çaba gösterdiklerini vurguladı. Bunu yaparken mükelleflerden gelecek geri dönüşleri de değerlendireceklerini kaydeden Aslan, bu şekilde mükellefin işini kolaylaştıracak en uygun hizmeti sunacaklarını dile getirdi.

Seminerde, Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı Denetim Koordinasyon Müdürü Mehmet Ozan da, Meclis üyelerine uygulamanın detaylarıyla ilgili bilgiler verdi.

Toplantının sonunda, Vergi Dairesi Başkanlığı yetkilileri Meclis üyelerinin konuyla ilgili sorularını cevaplandırdı.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text