Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO’da, “İhracat Bilgilendirme Semineri”

ETSO’da, “İhracat Bilgilendirme Semineri”
24 Mayıs 2016

Ekonomi Bakanlığı’nın koordinatörlüğünde, Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Genel Sekreterliği ve Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO) organizasyonuyla, “İhracat Bilgilendirme Semineri” düzenlenecek.

ETSO Konferans Salonu’nda 25 Mayıs Çarşamba günü saat 09.00’da başlayacak seminerle, firmalarda çalışan elemanların ve üniversite öğrencilerinin dış ticaretle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmek ve nitelikli eleman yetiştirilmesine katkıda bulunmak hedefleniyor. Erzurum’da ihracat seviyesinin yükselmesi, bölge ülkeleriyle yapılan ticaretin ve ihracatın artmasına yönelik yapılması gerekenlerin de ele alınacağı seminerde, “İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları”, “Türk Ürünlerinin markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve Turqulitiy’nin Desteklenmesi ile Yurt Dışı Birim, Marka ve Tasarım Destekleri”, “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi, Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği, Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi”, “Yurt dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesi”, “Türk Eximbank İhracat Kredi ve Garanti Programları” ve “Ülke Masaları-Gürcistan-İran Pazarına İhracat İmkanları” konularında bilgilendirmeler yapılacak.

Katılımcılar seminerin ardından merak ettikleri konularla ilgili yetkili isimlere soru sorma imkanı bulacak.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text