Tel : +90 442 233 33 89 |

ETSO’dan Dev ‘15 Temmuz’ Afişi “Destan Yürekle Yazılır”

ETSO’dan Dev ‘15 Temmuz’ Afişi “Destan Yürekle Yazılır”
14 Temmuz 2017

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), FETÖ terör örgütünün hain darbe girişiminin yıldönümünde kurum binasını, 15 Temmuz Destanı’nı anlatan dev afişler ve bayraklarla donattı.

Dün, ildeki STK temsilcilerinin geniş katılımıyla gerçekleştirilen orak basın açıklamasının ardından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından tasarlanan 5 Bin adet afiş bastırılarak, ETSO, Erzurum Ticaret Borası (ETB), Oltu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) ile Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası (PTSO) tarafından il merkezi ve ilçelerdeki işyerlerine dağıtıldı.

ETSO ayrıca, üzerinde, “Destan Yürekle Yazılır, demokrasimize, vatanımıza sahip çıkan yüce milletimize teşekkür ederiz. Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz” yazılı afişten 18 metre boyunda iki adet yaptırarak Oda binasının her iki cephesine astı. Üzerinde, TOBB, ETSO, ETB, OTSO ve PTSO logoları yer alan dev afişler ildeki 15 Temmuz etkinlikleri süresince asılı kalacak.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Türk Milletinin birlikte duruşu, kararlı tutumu ve demokrasiye sahip çıkma iradesinin, 15 Temmuz hain darbe girişimini başarısızlığa uğrattığını belirterek, “Gözü dönmüş darbecilerin saldırılarına büyük bir cesaretle direnen, başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Meclis Başkanımız, Başbakanımız ve cunta heveslileri karşısındaki dik duruş sergileyen bütün siyasilerimizi, onların kahpe kurşunlarına vücutlarını siper eden asker, polis ve sivil herkese gönül dolusu teşekkür ediyoruz. Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz” dedi.

Türk Milletinin, ülkesi için can veren şehitlerini ve kahraman gazilerini daima şükranla anacağını kaydeden Başkan Yücelik, “Milletimizin sağduyusu, feraseti, cesareti ve Allah’ın yardımıyla bu belayı, bu fitneyi durdurduk. Bu şerden, hem demokrasimizi, hem de birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek çıktık. Hepimiz demokrasi konusunda toplumda sağlanan bu büyük mutabakatın değerini bilmeliyiz. Şimdi çok daha güçlü olmak, birbirimize daha fazla sarılmak, birbirimizi daha fazla sevmek zorundayız. Çünkü bizi biz yapan, bizi ayakta tutan, bizi millet yapan unsur budur. Ülkemizi kaosa sürüklemek isteyenlerin tuzağına düşmeyeceğiz. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız…” diye konuştu.

 

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text