Tel : +90 442 233 33 89 |

İL KGK, ZİYARET TURUNA ETSO İLE BAŞLADI

İL KGK, ZİYARET TURUNA ETSO İLE BAŞLADI
21 Mart 2019

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Erzurum İl Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) yönetimi, yapılan seçimlerin ardından, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye başladı.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren İl KGK’nın İcra Kurulu Başkanı Feride Eda Çalıkuşu ile Başkan Yardımcıları Zeynep Polat ve Aysun Talay, ilk olarak ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı ziyaret etti. Ziyarette, Kadın Girişimciler Kurulu olarak Erzurum’da yapacakları çalışmalar hakkında Özakalın’a bilgi veren KGK İcra Kurulu Başkanı Çalıkuşu, kadınların iş dünyasında layıkıyla temsil edilmesini sağlamak için her zaman ilgili kurum ve kuruluşlarla irtibat ve istişare içinde bulunacaklarını söyledi.

Kadın Girişimciler Kurulu olarak öncelikli hedeflerinin; kadınların gücünü ve potansiyelini ortaya çıkaracak projeleri hayata geçirmek ve kadın istihdamının önünü açacak girişimlerde bulunmak olduğunu kaydeden Çalıkuşu, bu konuda başta Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere ilgili bütün STK’larla dirsek temasında olacaklarını vurguladı.

Çalıkuşu ayrıca, önümüzdeki haftadan itibaren Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Atatürk Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak’ı ziyaret edeceklerini belirterek, Nisan ayında da TOBB’da Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Evrim Aras’a ziyarette bulunacaklarını bildirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın ise, ülkede kadın girişimci sayısının eskiye oranla daha fazla olduğunu ancak bunu yeterli bulmadıklarını ifade ederek, bu sebeple ETSO olarak İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun, kadın istihdamını ve kadın girişimci sayısını artıracak çalışmalarını destekleyeceklerini belirtti. Türk kadınının, azmini ve iradesini her fırsatta ispatladığını anlatan Özakalın, kadınların iş dünyasında da her gün yeni başarı hikayeleri yazdığını sözlerine ekledi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text