Tel : +90 442 233 33 89 |

İranlı İşadamları Erzurum’u Etüd Ediyor

İranlı İşadamları Erzurum’u Etüd Ediyor
18 Ağustos 2015

İran’ın Erdebil şehrinden gelen bir grup işadamı, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.

Erdebil’deki bir inşaat firmasının yetkilileri; Cavid Verimani, Hamid Khodapanhi, Behnam Ajang, Debag Abdollahi ve Rıza Samimi, Erzurum ziyaretleri kapsamında geldikleri ETSO’da Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştüler. Firma yetkileri, Erzurum’a gelmekteki amaçlarının; başta inşaat sektörü olmak üzere şehirdeki yatırım potansiyellerini görmek ve o doğrultuda kendilerine bir yol haritası çizmek olduğunu ifade ettiler.  İran’da inşaat sektöründeki daralmadan dolayı kendi ülkelerinin dışında yatırım fırsatlarını değerlendirmek istediklerini ve bu kapsamda ilk olarak Erzurum’u tercih ettiklerini dile getiren İranlı işadamları, bu konuda ETSO’nun kendilerine yol göstermesini istediler.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ise, Erzurum’da en hareketli sektörlerden birisinin inşaat sektörü olduğunu belirterek, özellikle inşaat malzemelerinin temini konusunda Erzurum’un iyi bir noktada olduğunu söyledi. Firma yetkililerine tavsiyelerde bulunan ve yapmak istedikleri yatırım konusunda her zaman kendilerine yardımcı olacaklarını anlatan Başkan Yücelik, inşaat sektörünün yanı sıra başta turizm olmak üzere diğer sektörlerde de yatırım imkanlarını değerlendirebileceklerini vurguladı.

Toplantıda, Başkan Yücelik öncülüğündeki bir iş adamı heyetini Erdebil’e davet eden İranlı işadamları, kedilerinin de daha kalabalık bir heyetle yeniden Erzurum’a geleceklerini ifade ettiler.

Ziyaretin ardından heyet adına Başkan Yücelik’e besmele yazılı bir tablo hediye edildi. Başkan Yücelik de İranlı işadamlarına Oltutaşı tespih hediye etti.

ETSO’daki ziyarette, ETSO Başkan Vekili Hasan Akal, Güneş Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Alpaslan Ceylan, ETSO Meclis üyeleri; Nihat Akgün ve Melik Kaya ile Genel Sekreter Av. Harun Delibaş da hazır bulundu.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text