Tel : +90 442 233 33 89 |

İTO Başkanı Çağlar’dan ETSO’ya Ziyaret

İTO Başkanı Çağlar’dan ETSO’ya Ziyaret
18 Ağustos 2015

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO) ziyaret etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Erzurum’a gelen İTO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, ETSO’da Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı  ziyaret etti. İTO Meclisi üyeleri; Hava Demir, Hatice Güner Kal, Fuat Kulaçoğlu, Nafiz Güngör, İsrafil Kuralay, Birol Hacıoğlu, Fatih Güner, Özel Kalem Müdürü Hızır Can, Başkan Danışmanı Hasan Hacıosmanoğlu’nun da katıldığı ziyarette, ETSO Başkan Vekilleri Hasan Akal ve Şevket Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri; Zeki Adil, Vakur Alemdar ve Muharrem Özdemir ile Genel Sekreter Av. Harun Delibaş da hazır bulundu.

İTO heyetinin ziyareti sebebiyle ETSO Yönetim Kurulu Salonu’nda düzenlenen toplantıya, kendisi de daha önce İTO Meclis Üyesi olan AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu da katıldı. Samimi bir havada geçen toplantıda konuşan ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Meclis Başkanı Özakalın, İTO Meclisi ile ileri bir tarihte ortak meclis toplantısı yapmayı arzu ettiklerini belirterek, bunun her iki oda açısından verimli olacağına inandıklarını ifade etti.

Gördükleri yakın ilgiden dolayı ETSO yönetimine teşekkür eden İTO Başkanı Çağlar da, zaman zaman Anadolu’daki şehirleri ziyaret ettiklerini hatırlatarak, Başkan Özakalın’a davetinden dolayı teşekkür etti ve teklifi değerlendireceklerini söyledi.

 

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text