Tel : +90 442 233 33 89 |

İYİ PARTİ’DEN ETSO’YA ZİYARET

İYİ PARTİ’DEN ETSO’YA ZİYARET
19 Eylül 2018

İyi Parti Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen ve Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı ziyaret etti.

Partinin Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Feryal Tanrıverdi, Genel İdare Kurulu Üyeleri İsmet Koçak ve Celal Karapınar, İl Başkanı İbrahim Dumlu ile parti yöneticilerinin de katıldığı ziyarette, şehrin ekonomisi ve ülke gündemine ilişkin konular konuşuldu.  Ziyarette misafirlerine ETSO’nun çalışmaları hakkında bilgi veren Meclis Başkanı Saim Özakalın, üstlendikleri görev ve sorumluluğun bilinciyle, her platformda esnafın, tüccarın, iş dünyasının problemlerini gündeme getirdiklerini, temsil ettikleri kitlenin sesi olmak ve haklarını korumak adına özveriyle çaba gösterdiklerini söyledi.

Şehrin ve bölgenin sorunlarına çözüm bulmak adına; siyaset mecrasında yer alan, gerek iktidar, gerekse muhalefet olsun, ülke ve toplum menfaatine samimiyetle hizmet eden herkesle işbirliği içerisinde olduklarını kaydeden Meclis Başkanı Saim Özakalın, toplumun bütün kesimlerinin de aynı düşünceyle hareket etmesinin Türkiye’yi güçlü kılacağını vurguladı.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen de, yerel seçimler öncesinde kapsamlı bir çalışma başlattıklarını ifade ederek, 31 Mart 2019’a kadar çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi. Gittikleri şehirlerde sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ettiklerini belirten Seymen, bu ziyaretlerde o kurumları temsil eden insanların görüşlerinden, düşüncelerinden ve vizyonlarından istifade etmeye çalıştıklarını dile getirdi.

İyi Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli ise, Erzurum’a hizmet etmek adına, iktidar-muhalefet ayrımı gözetmeksizin, partilerüstü bir düşünceyle hareket ettiklerine dikkati çekti.  Erzurum’a hizmet etmek için vatandaştan görev aldıklarının altını çizen Cinisli, şehrin sorunlarının çözümüne yönelik projelerinin ve işbirliklerinin olacağını ifade etti.

Ziyarette Milletvekili Cinisli, ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın’a, Erzurum’un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100’üncü Yılı anısına bastırılan hatıra pullarından hediye etti. Meclis Başkanı Özakalın da misafirlerine gümüş işlemeli Oltutaşı tespih hediye etti.