Tel : +90 442 233 33 89 |

İYİ PARTİ’DEN ETSO’YA ZİYARET

İYİ PARTİ’DEN ETSO’YA ZİYARET
19 Eylül 2018

İyi Parti Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen ve Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı ziyaret etti.

Partinin Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Feryal Tanrıverdi, Genel İdare Kurulu Üyeleri İsmet Koçak ve Celal Karapınar, İl Başkanı İbrahim Dumlu ile parti yöneticilerinin de katıldığı ziyarette, şehrin ekonomisi ve ülke gündemine ilişkin konular konuşuldu.  Ziyarette misafirlerine ETSO’nun çalışmaları hakkında bilgi veren Meclis Başkanı Saim Özakalın, üstlendikleri görev ve sorumluluğun bilinciyle, her platformda esnafın, tüccarın, iş dünyasının problemlerini gündeme getirdiklerini, temsil ettikleri kitlenin sesi olmak ve haklarını korumak adına özveriyle çaba gösterdiklerini söyledi.

Şehrin ve bölgenin sorunlarına çözüm bulmak adına; siyaset mecrasında yer alan, gerek iktidar, gerekse muhalefet olsun, ülke ve toplum menfaatine samimiyetle hizmet eden herkesle işbirliği içerisinde olduklarını kaydeden Meclis Başkanı Saim Özakalın, toplumun bütün kesimlerinin de aynı düşünceyle hareket etmesinin Türkiye’yi güçlü kılacağını vurguladı.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen de, yerel seçimler öncesinde kapsamlı bir çalışma başlattıklarını ifade ederek, 31 Mart 2019’a kadar çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi. Gittikleri şehirlerde sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ettiklerini belirten Seymen, bu ziyaretlerde o kurumları temsil eden insanların görüşlerinden, düşüncelerinden ve vizyonlarından istifade etmeye çalıştıklarını dile getirdi.

İyi Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli ise, Erzurum’a hizmet etmek adına, iktidar-muhalefet ayrımı gözetmeksizin, partilerüstü bir düşünceyle hareket ettiklerine dikkati çekti.  Erzurum’a hizmet etmek için vatandaştan görev aldıklarının altını çizen Cinisli, şehrin sorunlarının çözümüne yönelik projelerinin ve işbirliklerinin olacağını ifade etti.

Ziyarette Milletvekili Cinisli, ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın’a, Erzurum’un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100’üncü Yılı anısına bastırılan hatıra pullarından hediye etti. Meclis Başkanı Özakalın da misafirlerine gümüş işlemeli Oltutaşı tespih hediye etti.

 

 

 

 

 

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text