Tel : +90 442 233 33 89 |

KEDFE YÖNETİMİNDEN ETSO’YA ZİYARET

KEDFE YÖNETİMİNDEN ETSO’YA ZİYARET
21 Şubat 2020

Kocaeli Erzurum Dernekleri Federasyonu (KEDFE) Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Dursun, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı ziyaret etti.

KEDFE Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener Tok ve Yönetim Kurulu Üyesi Necdat Acar ile ETSO Meclis Üyesi Celalettin Çetinkaya’nın da yer aldığı ziyarette, KEDFE Başkanı Tekin Dursun,  ETSO Meclis Başkanı Özakalın’a, 1-5 Nisan tarihleri arasında Kocaeli İntertex Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan, “Erzurum Tanıtım Günleri” programı hakkında bilgi verdi. Kocaeli genelinde 200 Bin Erzurumlunun yaşadığını ifade eden Dursun, federasyon olarak Erzurum’u ve Erzurumluları gurbette en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını söyledi. Federasyonun yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren Dursun, düzenlenecek olan etkinliğe bütün Erzurumluları beklediklerini dile getirdi.

ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın ise, Erzurum’un tarihinin, kültürünün yaşatılması ve tanıtılması anlamında tanıtım günlerinin önemli bir misyonu yerine getirdiğini belirterek, “Bu tür organizasyonları artık şehrimizin sembolü olan değerlerimize yenilerini de ekleyerek daha kapsamlı, şehrimize ve insanımıza katkı sağlayacak şekilde düzenlemek büyük önem arz ediyor. Bu ziyarette, KEDFE Başkanımız ve yönetiminin de bizimle aynı görüşte olduğunu görmekten mutlu olduk. İnşallah, Nisan ayının ilk haftasında düzenlenecek etkinlik hedefine ulaşır. KEDFE yönetimine bu organizasyonda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ziyarette KEDFE Başkanı Tekin Dursun, ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın’a, federasyonun çıkardığı dergiden hediye etti.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text