Tel : +90 442 233 33 89 |

Meclis Başkanımız Saim Özakalın Koza TV’ye Röportaj Verdi

Meclis Başkanımız Saim Özakalın Koza TV’ye Röportaj Verdi
30 Ekim 2016

Bu yıl Antalya’da 7.’si düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarında İllerin standları ulusal ve yerel basınında ilgisini çekti. Özellikle Erzurum standında sergilenen yöresel ürünler basının ilgi odağı oldu. Merkezi Adana’da bulunan Koza TV’de ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın ile röportaj yaptı. Meclis Başkanı Özakalın Markalaşmanın önemine dikkat çektiği röportajında şu ifadelere yer verdi; “Antalya çok büyük bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Emeği geçen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sn. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na, Antalya Ticaret Borasına, Antalya Ticaret ve Sanayi Odasına çok teşekkür ederim. Çok önemli bir organizayon. Organizasyonun 7. ‘si düzenleniyor. Bizlerde Erzurum’u temsilen üç yıldır katılıyoruz. Şehirlerin ve Yöresel ürünlerinin markalaşması adına çok önemli bir konsept…  Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizde üretimi yapılan yöresel ürünleri YÖREX gibi önemli organizasyonlarda tanıtmaya devam edeceğiz. ”

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text