Tel : +90 442 233 33 89 |

MEGİP PROJESİ İMZALANDI

MEGİP PROJESİ İMZALANDI
1 Şubat 2019

İş gücü piyasasının nitelikli iş gücünün yetiştirilmesi için Atatürk Üniversitesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi odası, Ticaret Borsası ve Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğü arasında Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü (MEGİP) imzalandı.

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ömer Çomaklı’nın makamında gerçekleşen MEGİP Protokolü imza törenine Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral ile Çalışma ve İŞKUR Şube Müdürü Halil İbrahim Coşkun katıldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, projenin amacının iş gücü piyasasının talep ettiği niteliklerde iş gücünün yetiştirilmesi için kamu-özel sektör işbirliğinde teorik ve pratik eğitimlerin birleştirilmesini içerecek şekilde mesleki eğitimlerin düzenlenmesi kapsamında çalışmalar yapmak olduğunu söyledi. Başkan Yücelik, bu eğitim projesinden şu ana kadar 12 firmanın 275 çalışanı ile yararlandığını belirtti.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text