Tel : +90 442 233 33 89 |

Nükleer Santral Projelerine Katılmak İsteyen Firmalara Hitaben

Nükleer Santral Projelerine Katılmak İsteyen Firmalara Hitaben
3 Kasım 2015

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Nükleer Güç Santrali (NGS) projelerinin yürütülmesinde yerli katkıyı mümkün olduğunca artırmak maksadıyla çalışmalar yürütmektedir. İlk yatırım maliyeti takriben 22 milyar dolar olan Akkuyu NGS Projesi yaklaşık 550.000 parçadan oluşacaktır. Türk şirketlerinin bu denli büyük bir projede yer alarak tecrübe kazanmaları, uzun vadede dünyadaki diğer NGS projelerinde de Türk şirketlerinin tedarikçi olabilmelerine imkan tanıyacaktır. Diğer yandan nükleer alanda kazanılan pazar payı ve çarpan etkisinin ülkemizin kalkınmasına önemli bir katkı sağlaması beklenmektedir.

Bu çerçevede, Bakanlığımız tarafından oluşturulan “Firma Envanter Formu”nu dolduracak Türk firmalarının bilgilerinin toplanması; Akkuyu, Sinop ve daha sonraki NGS projelerinde kullanılmak üzere Türk firmalarının kapasitelerinin ölçülmesi planlanmaktadır. Firma Envanter Formu sayesinde Firma Yetenek Envanteri çıkartılabilecektir.

İlgili Sayfa İçin Tıklayınız.

Firma Envanter Kaydı oluşturmak için tıklayınız.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text