Tel : +90 442 233 33 89 |

Prof. Dr. Koçak’tan ETSO’ya Veda Ziyareti

Prof. Dr. Koçak’tan ETSO’ya Veda Ziyareti
18 Ağustos 2016

Erzurum Atatürk Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’na veda ziyaretinde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Meclis Başkanı Saim Özakalın ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşen Atatürk Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, görev yaptığı süre içerisinde kentte bulunan tüm kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşları ile dayanışma içerisinde çalıştıklarını söyledi. Erzurum’un en önemli sivil toplum kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odası’nın kente önemli hizmetleri olduğunu söyleyen Prof.Dr.Koçak, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi Erzurum, Türkiye‘nin kalbi konumunda. 8 yıllık görev süremizde bu şevk ve heyecanla hizmet ettik. Amacımız Atatürk Üniversitesi‘ni bir adım daha ileriye götürmek oldu. Bunu yaparken de kentimizin kalkınmasına da üniversite olarak katkıda bulunmaya çalıştık. Bu manada kurduğumuz ATATEKNOKENT’ten tüm ilgili tarafların yeterince faydalanması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Atatürk Üniversitesi şehrimize sosyal ve ekonomik yönden büyük katkı sağlamaktadır. Gerek akademik ve bilimsel manada üyelerimiz çeşitli vesilelerle üniversitemizin birikiminden istifade ediyorlar. Bizde ETSO olarak Atatürk Üniversitesi ise yıllardır uyum içerinde çalışıyoruz. Sayın Koçak da görev süresi boyunca bu önemli kurumu layıkı ile temsil etti” diye konuştu.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Prof. Dr. Hikmet Koçak’a hizmetlerinin anısına bir plaket verdi.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text