Tel : +90 442 233 33 89 |

RECEP TAYYİP ERDOĞAN FUAR MERKEZİ’NİN İŞ ORTAKLIĞI PROTOKOLÜ İMZALANDI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN FUAR MERKEZİ’NİN İŞ ORTAKLIĞI PROTOKOLÜ İMZALANDI
4 Şubat 2018

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen, Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nin iş ortaklığı protokolü, TÜYAP Anadolu Fuarları Anonim Şirketi ile imzalandı.

Müceldili Konağı’nda düzenlenen imza törenine, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, İbrahim Aydemir ve Zehra Taşkesenlioğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın,Ticaret Borsası Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz ile diğer yetkililer katıldı.

ÖZAKALIN; “ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

İmza töreninde düşüncelerini dile getiren ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, fuar merkezinin yapılmasına katkıda bulunan herkese teşekkür ederek, merkezin bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayacağını dile getirdi.

Tüm sektörlerde yaşanan gelişmeler, ulusal ve uluslar arası pazarlarda meydana gelen yeni oluşumların rekabeti artırdığını kaydeden ETSO Meclis Başkanı Özakalın şunları söyledi;  “Günümüzde artık sadece kaliteli mal üretip pazara sürmek başarı elde etmek ve satış yapabilmek için yeterli görülmüyor. Çünkü günümüz koşullarında tüketiciler aynı malın değişik fiyat kalite ve biçimleri ile karşılaşabilmekte ve ihtiyacı olan mal ya da hizmetin değişik alternatifler arasından seçme şansına sahip olmaktadır. Bu açıdan fuarlar büyük önem taşıyor. İnşallah bugün işbirliği protokolü imzaladığımız bu fuar merkezi de hem ulusal hem de uluslar arası çok sayıda fuarlara ve benzeri birçok organizasyonlara ev sahipliği yapacaktır. Şehrimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Törende konuşmaların ardından taraflar protokole imza attı.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text