Tel : +90 442 233 33 89 |

RECEP TAYYİP ERDOĞAN FUAR MERKEZİ’NİN İŞ ORTAKLIĞI PROTOKOLÜ İMZALANDI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN FUAR MERKEZİ’NİN İŞ ORTAKLIĞI PROTOKOLÜ İMZALANDI
4 Şubat 2018

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen, Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nin iş ortaklığı protokolü, TÜYAP Anadolu Fuarları Anonim Şirketi ile imzalandı.

Müceldili Konağı’nda düzenlenen imza törenine, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, İbrahim Aydemir ve Zehra Taşkesenlioğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın,Ticaret Borsası Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz ile diğer yetkililer katıldı.

ÖZAKALIN; “ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

İmza töreninde düşüncelerini dile getiren ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, fuar merkezinin yapılmasına katkıda bulunan herkese teşekkür ederek, merkezin bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayacağını dile getirdi.

Tüm sektörlerde yaşanan gelişmeler, ulusal ve uluslar arası pazarlarda meydana gelen yeni oluşumların rekabeti artırdığını kaydeden ETSO Meclis Başkanı Özakalın şunları söyledi;  “Günümüzde artık sadece kaliteli mal üretip pazara sürmek başarı elde etmek ve satış yapabilmek için yeterli görülmüyor. Çünkü günümüz koşullarında tüketiciler aynı malın değişik fiyat kalite ve biçimleri ile karşılaşabilmekte ve ihtiyacı olan mal ya da hizmetin değişik alternatifler arasından seçme şansına sahip olmaktadır. Bu açıdan fuarlar büyük önem taşıyor. İnşallah bugün işbirliği protokolü imzaladığımız bu fuar merkezi de hem ulusal hem de uluslar arası çok sayıda fuarlara ve benzeri birçok organizasyonlara ev sahipliği yapacaktır. Şehrimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Törende konuşmaların ardından taraflar protokole imza attı.