Tel : +90 442 233 33 89 |

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU’NDAN ETSO’YA ZİYARET

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU’NDAN ETSO’YA ZİYARET
25 Ekim 2018

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası(ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.

Dün hayatını kaybeden Avukat Tuncer Aktaş’ın cenaze namazına katılmak üzere Erzurum’a gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, bir dizi ziyaretlerde de bulundu. Beraberinde Erzurum Baro Başkanı Av. Talat Göğebakan ile birlikte Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret eden TBB Başkanı Feyzioğlu, ülke gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’de işsizlik sorununun olduğunu, hiç kimsenin bunu inkâr edemeyeceğini belirten Başkan Feyzioğlu, “Türkiye’de buna bağlı olarak Türk Lirası’nın aşırı bir değer kaybı var. Bir kısmı bunun dışarıdan müdahale ile ama yapısal bir sorunla karşı karşıya olduğumuzu da hiç kimse inkâr edemez. Türkiye’de enflasyonda çok hızlı bir tırmanma var. Bunu da inkâr edemeyiz. O zaman çözüm üretmek zorundayız“diye konuştu.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ise, artan döviz kurları nedeniyle sanayici ve iş insanlarının büyük bir sıkıntı içerisinde olduğunu söyledi. Başkan Yücelik, banka kredi faizlerinin yüksek olmasından dolayı işletmelerin çoğunluğunun nakit sıkıntısı çektiğini kaydetti.

 

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text