Tel : +90 442 233 33 89 |

Türkiye – Belarus İnovasyon Forumu

Türkiye – Belarus İnovasyon Forumu
25 Ekim 2017

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan alınan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yazısına istinaden, Türkiye-Belarus Bilim ve Teknoloji Ortak Komisyon 1. Toplantısı ile Türkiye-Belarus İnovasyon Forumunun 28 Kasım 2017 tarihinde ve Türkiye-Belarus Ortak Sanayi ve Teknoloji Çalışma Grubu 3. Dönem Toplantısı’nın, 29 Kasım 2017 tarihinde Minsk’te gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Ziyarete ve Foruma ilişkin organizasyon bilgileri Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bilahare bildirileceği, ziyaret çerçevesinde, katılımcıların uçuş ve konaklama masraflarının kendileri tarafından karşılanmasının beklendiği ve söz konusu Foruma katılmak isteyenlerin bilgilerinin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına iletileceği bilgileri paylaşılmaktadır.

Toplantı gündemine ilişkin görüşler, Çalışma Grubu kapsamında yer verilecek işbirlikleri ile protokolde bulunmasında fayda görülen hususlara dair görüş ve öneri bildirmek isteyen üyelerimizin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımıza iletilmek üzere, 6 Kasım 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar odamıza iletmeleri rica olunur.

Bilgilerinize Sunarız