Tel : +90 442 233 33 89 |

Türkiye – Rusya Çalışma Toplantısı

Türkiye – Rusya Çalışma Toplantısı
19 Ağustos 2015

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Rusya Federasyonu’nun St. Petersburg şehrinde düzenlenecek St. Petersburg Uluslararası Ekonomi Forumu vesilesiyle, Rusya Sanayiciler ve Girişimciler Birliği (RSPP) ile işbirliği içerisinde, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla, 18 Haziran 2015 Perşembe günü 12.30 – 13.45 saatleri arasında, Türkiye – Rusya Çalışma Toplantısı düzenlenecektir.

Toplantıda Türkiye ile Rusya Federasyonu arasındaki ticaret ve yatırım ilişkilerinin mevcut durumu ile yeni işbirlikleri olanakları görüşülecektir. İki ülke arasında hayata geçirilmesi beklenen Hizmet ve Yatırım Alanında Ticari ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması öncesi yapılacak değerlendirmelerin iki ülke yatırımcı ve hizmet sunucuları açısından önem taşıyacağı düşünülmektedir.

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenecek toplantıya katılmak isteyen firma temsilcilerinin, ekte yer alan formu, eksiksiz bir şekilde doldurarak en geç 15 Haziran 2015 pazartesi günü 17.00′ye kadar TOBB’a iletilmesi gerekmektedir.

Katılımcıların uçak ve otel rezervasyonlarının kendileri tarafından yapılması beklenmekte olup, katılım teyitlerininkaan.gaffaroglu@tobb.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Petersburg Katılım Formu