Tel : +90 442 233 33 89 |

Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi Duyurusu

Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi Duyurusu
12 Şubat 2019

Sayın Üyemiz,

TOBB (CERN – Türkiye Sanayi İrtibat Ofisi)’den aldığımız e-postada, Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük nükleer sanayi eşleştirmeleri platformu VI. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi’nin ( VI.INPPS, 5-6 Mart 2019, İstanbul ) T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteği ile Ankara Sanayi Odası ve Nükleer Mühendisler Derneği tarafından düzenleneceği bildirilmiştir.  www.nuclearpowerplantssummit.com

Yaklaşık 1000 kişilik bir katılımcı grubu, Dünya’nın 4 bir yanından gelmektedir. Zirvede; Türkiye’de gündemde olan üç adet nükleer enerji santrali projeleri (yaklaşık 60 milyar USD yatırım) ile Ortadoğu ve Afrika’da uzun dönemde yapılacak nükleer enerji projelerindeki iş fırsatları da konuşulmaktadır.

Kazan-Makine imalatı, çelik boru, pompa-vana, jeneratör, elektrik panoları, ağır makine sanayi, tank, proje taşımacılığı, vinç imalatı, döküm sanayi, otomasyon, basınçlı kaplar, inşaat çeliği, kablo, bağlantı elemanları v.s. Türk firmaların iş alabileceği, global nükleer sanayi tedarikçiler ile ortaklıklar yapabileceği iş kollarından bazılarıdır.

VI. INPPS’de Güney Kore, Rusya, Japonya, Almanya, Fransa, Slovakya, ve İspanya’dan gelecek olan Nükleer Sanayi Tedarikçileri ile Türk üreticiler bir araya geleceklerdir.

Ülkemizde ve bölgemizdeki nükleer enerji santral yatırımları hakkındaki iş fırsatlarını görüşmek üzere VI. Nükleer Sanayi Eşleştirmeleri Platformuna katılım için aşağıda iletişim bilgileri verilen temsilci le görüşebilir.

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.