Tel : +90 442 233 33 89 |

VAKIFBANK YÖNETİMİNDEN ETSO’YA ZİYARET

VAKIFBANK YÖNETİMİNDEN ETSO’YA ZİYARET
9 Ekim 2019

Vakıfbank’ın üst düzey yönetimi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.

Vakıfbank Genel Müdürü ve Güneş Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, bankanın bölge toplantısına ve 18 ilde acente ve banka kanalına yönelik faaliyet gösterecek Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge ve Bankasürans Bölge Müdürlüklerinin açılışına katılmak üzere geldiği Erzurum’da ETSO’yu da ziyaret etti.

Beraberinde, Güneş Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli ile Vakıfbank Genel Müdür Yardımcıları; M. Lütfü Çelebi, H. Uğur Bilgin, Mikail Hıdır, Hazım Akyol, Alaattin Şimşek ve Ferkan Merdan ile Kurumsal İletişim Başkanı Arzu Örsel’le birlikte ETSO’yu ziyaret eden Üstünsalih, Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik tarafından karşılandı. Vakıfbank Bölge Müdürü Abdurrahim Çelik’in de yer aldığı ziyarette, Başkan Yücelik ve Vakıfbank yöneticileri bir süre görüştü.

Görüşmenin ardından, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih Başkan Yücelik’e ziyaretin anısına, üzerinde Kelime-i Tevhit yazan seramik bir pano, Başkan Yücelik de misafirlerine gümüş işlemeli Oltutaşı tespih hediye etti.

Customer Reviews

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
    Showing 0 reviews

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Thanks for submitting your comment!
Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text