Tel : +90 442 233 33 89 |

VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi

VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi
3 Eylül 2019

Sayın Üyemiz; Elektrik Mühendisleri Odası-İzmir Şubesi’nden gelen yazı detayları aşağıdaki gibidir.

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası adına Şubemiz tarafından 2009 yılından itibaren beş defa düzenlenen Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin altıncısı 16-19 Ekim 2019 tarihlerinde İzmir’de Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecektir.

Son olarak 2017 yılında gerçekleştirilen etkinliğimize ülkemizin farklı kesimlerinden, elektrik, elektronik, inşaat başta olmak üzere taahhüt, sanayi sektörlerinden 5051 kişi katılmış, teknik makale sunumları, yerli ve yabancı özel çağrılı konuşmacıları, panel, söyleşi, proje sunumları ile zengin içerikli olarak gerçekleştirilmiş, 1650 m2 sergi alanı içerisinde 56 sektöre! firma stand alanında yer almıştır.
2019 yılındaki Kongremizde Geleceğin Elektrik Tesisleri ve Dijitalleşme ana teması ile IV. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu, X. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu, V. Yapı Elektronik Sistemleri Sempozyumu, Binalarda Elektrik Tesisatı Sempozyumu, SMM Forumu’nun (Serbest Müşavir Mühendislerin katılımı ile) yanı sıra Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 Uygulamaları başlıklarında 6 ayrı etkinlik gerçekleştirilecek, kongre ile eş zamanlı olarak düzenlenecek sergimize önceki etkinliklerimizde olduğu gibi sektörün önemli ve başat firmalarnın katılımıyla teknolojik ürünler ve gelişmeler katılımcıların dikkatine sunulacaktır.
4 gün boyunca zengin bir içerikle gerçekleştirilecek etkinliğimiz, akademisyenlerin, mimar, mühendis, teknik elemanların, kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin, proje, tesis, kabul ve yatırım birimlerinde çalışan karar verici mekanizmalarda bulunan teknik elemanların, üretici, tüketici ve kullanıcıların, proje, taahhüt, danışmanlık hizmetleri yürüten müşavir ve mühendislerin ortak buluşma platformu olacaktır.
Yerli ve yabancı uzmanların katılacağı, elektrik tesislerinde güvenlik, jeneratör sistemleri, enerji verimliliği ve kalitesi, güç sistemleri yapı elektronik sistemleri, dağıtım şebekelerinin dijitalleşmesi, son kaynak tedariği, enerji üretimi, iletimi ve dağıtımı, yenilenebilir enerji sistemleri, akıllı şebekeler, patlayıcı ortamlardaki elektrik tesisatı, kablolar, yapı tesis süreci, solar teknolojiler ve fotovoltaik sistemler vb. elektrik ve elektronik sektörünün bütününü içerisine alan birçok güncel konu işlenecektir.

Detaylı Bilgi ve Başvuru için http://www.elektriktesisatkongresi.org/  adresini ziyaret edebilirsiniz. Saygıyla duyurulur.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text