Tel : +90 442 233 33 89 |

Yenigün Gazetesi’nden ETSO Başkanı Yücelik’e Demokrasi Teşekkürü

Yenigün Gazetesi’nden ETSO Başkanı Yücelik’e Demokrasi Teşekkürü
15 Ağustos 2016

Erzurum’da günlük yayın yapan Yenigün gazetesi, 15 Temmuz’daki hain darbe girişimini “Demokrasi Bayramı”na dönüştüren milli direnişi ve 7 Ağustos tarihinde yapılan Yenikapı mitingini konu alan özel birinci sayfasını Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’e hediye etti.

15 Temmuz darbe girişiminden sonra çok önemli bir birlik ve beraberlik sınavı veren Erzurum’daki sivil kitle örgütlerinin bu başarısı karşılıksız kalmadı. Her gün düzenlenen demokrasi nöbetleri ve mitinglerde yerini alan Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Erzurum’da günlük olarak yayınlanan Yenigün gazetesi tarafından ödüllendirildi. Yenigün gazetesi tarafından 8 Ağustos tarihinde yayınlanan özel birinci sayfa, Yenigün gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Samet Özünal, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Musa Çakır, yazar Kağan Alparslan Çakır tarafından Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’e hediye edildi.

Yenigün gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Musa Çakır, “Millet olarak büyük bir belayı bertaraf ettik. Aziz milletimizin birlikte ortaya koyduğu milli duruş, tarihe altın harflerle yazıldı. Yenigün gazetesi olarak Yenikapı’da gerçekleştirilen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ni birinci sayfaya “Birlikte Türkiye’yiz” başlığıyla taşıdık. Bu tarih, milli iradenin ne kadar büyük bir güç anlamına geldiğini izah ve ifade etmek bakımından çok önemli. Zira, milletimiz her türlü farklılık ve görüş ayrılığını bir kenara bırakarak ortak müştereklerde nasıl buluştuğunu tüm dünyaya gösterdi. Bu süreçte sivil kitle örgütleri büyük bir dayanışma örneği sergiledi. Ticaret ve Sanayi Odası da bunların başında geliyor. Bizlerde bu başarıyı taçlandırmak istedik” dedi.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ise, “Dost, düşman Türk’ün ne kadar devletini, bayrağını, vatanını sevdiğini gördü. Bizler bu ülkenin, bu milletin evlatları olarak ne kadar şükretsek azdır. Ne kadar zengin olursanız olun, ne kadar malınız olursa olsun, vatanınız toprağınız yoksa, fakirsiniz demektir. Biz bunu Suriyeli vatandaşları görünce daha iyi anladık. Vatanımıza ve devletimize elbette son nefesimize kadar sahip çıkacağız. Yenigün gazetesini kutluyorum. Çok önemli bir görevi yerine getirmişler. Bu özel sayfa başarılı yayıncılık hayatlarına büyük bir madalya oldu” diye konuştu.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text