Tel : +90 442 233 33 89 |

YÖREX’e ETSO Damgası

YÖREX’e ETSO Damgası
16 Eylül 2017

13 Eylül günü kapılarını açan Yöresel Ürünler Fuarı’nda Erzurum’un tanıtımını yapan ETSO standı ziyaretçi akınına uğruyor. Yerli ve yabancı ziyaretçiler, Oltu taşı, peynir, bal, et ürünleri ve deriden yapılan eşyalara büyük ilgi gösteriyor.

Antalya Ticaret Borsası’nın ev sahipliğini yaptığı 8’inci Yöresel Ürünler Fuarı’na (YÖREX) Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO) standı damga vuruyor. Erzurum’un coğrafi işaret almış ürünlerinin yanısıra yöreye ait gıda ve el emeği ürünlerinin sergilendiği standa gelen ziyaretçilere Erzurum’un da tanıtımı yapılıyor.

ANFAŞ Fuar Merkezi’nde 13 Eylül günü kapılarını açan YÖREX Fuarı günde binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Türkiye’nin dört bir yanından il ve ilçelerin katıldığı fuarda Erzurum’u ETSO temsil ediyor, KUDAKA’nın da destek verdiği stantta Büyükşehir Belediyesi deri ürünleri, Uzundere ilçesinde üretilen pekmez, kuşburnu ve kızılcık suyu ve bakırdan yapılan ürünlerle katkı sağlarken Atatürk Üniversitesi de kilim dokumalarıyla görücüye çıkıyor. Başta Oltu taşı olmak üzere et ürünleri, bal, peynir gibi gıda maddelerinin de yeraldığı stantta ETSO yöneticileri ve personel misafirleri karşılıyor. Kentin tanıtım videoları ve türkülerinin seslendirildiği stantta gelen yüzlerce yerli ve yabancı misafir Oltu taşı tespihlerin yanısıra kentin diğer ürünlerine de büyük ilgi gösteriyor.

Yöresel ürünlerin tanıtımının amaçlandığı YÖREX, 17 Eylül Pazar günü kapılarını kapatacak.

Duyurulara Git
SAVE 20%
off Individual Membership every year you're a member with us
Download
Yeni Sayfa 1

Yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi: 30 Haziran 2019

 

Cari yıl yıllık ve munzam aidatların birinci taksitinin son ödeme tarihi 30 Haziran 2019’dur. Bahsi geçen tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle, 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.

Üyelerimiz yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini;
https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden online
- Odamız veznelerine nakit veya kredi kartı ile
- Aşağıdaki banka hesap numarasına oda sicil numaralarını belirterek yapabilirler.


Halkbankası Erzurum Subesi (0342)  

Hesap No: 16000094

IBAN: TR38 0001 2009 3420 0016 0000 94


Süresi içerisinde ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidatlar “6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” hükümleri uyarınca, gecikme zammı uygulanarak tahsil edilir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Custom text