Kategoriler

  • Genel Haberler
    1059
  • Genel Haberler1
    1

İstanbul Uluslararası Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı - HOMETEX

İstanbul Uluslararası Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı - HOMETEX —  Erzurum TSO

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hayata geçirilen Küresel Fuar Acentesi (KFA) Projesi, ülkemizin ihracat odaklı kalkınma hedefleri doğrultusunda yoğun katılımlı ve etkin faaliyetler gerçekleştirmektedir.

TETSİAD - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği işbirliğinde, KFA Fuarcılık şirketimiz, firmalarımıza dünya pazarlarında rekabet gücü kazandırma misyonuyla ev tekstili sektöründe de dünyanın en önemli fuar organizasyonlarından birini gerçekleştirmeye hazırlanmaktadır.

Bu kapsamda 17 – 21 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Uluslararası Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı - HOMETEX, aynı zamanda sektörde 3 yıllık bir aranın ardından yapılan dünyanın ilk ve en büyük organizasyonu niteliği taşımaktadır.

HOMETEX imajını daha da ileri taşımak ve ihracat hedeflerimizin yapı taşları olan sanayicilerimize mümkün olan tüm katkıyı sağlayabilmek adına siz kıymetli üyelerimizin ve kurumumuzun destekleri önem arz etmektedir; bu bahisle HOMETEX Ev Tekstili Fuarı’nda Bursa Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizleri de aralarında görmekten onur duyacaklarını belirtmişlerdir.

İlgili üyelerimize önemle duyurulur.